To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pro¶by i propozycje - Big Prozba KoLeS'a

KoLeS - Wto 18 Sty, 2005 20:27
Temat postu: Big Prozba KoLeS'a
Chcialbym miec adma :lol: :rotfl2: Mialem admina na starej bydzi chcialbym miec i tutaj czesto sie zdaza za adminow nie ma a ja bardzo czesto jestem.. :) informacje o mnie
Imie : Seba
Miasto : Warszawa
Nick : KoLeS
Klan : [TCA] (jako rekrot - moze niedlugo nie ;) )
Wiek : 19 lat
Prozbe motywuje checia pozadku na serverze

Dziekuje i Pozdrawiam

nowik - Wto 18 Sty, 2005 20:58

hmmm niestety ale jestem na nie. Raz Cię widziałem na serwku i nie pamiętam czy przestrzegałe¶ regulaminu ale raczej tak bo kicka nie dostałe¶ :P
Anonymous - Wto 18 Sty, 2005 21:01

Na Sulku Cie nie widzialem jeszcze, na Bydzi raz, na forum jestes od 2 dni :x Jak najbardziej na NIE
.:Solid_Snake:. - Wto 18 Sty, 2005 21:04

sp!d3R napisał/a:
Na Sulku Cie nie widzialem jeszcze, na Bydzi raz, na forum jestes od 2 dni :x Jak najbardziej na NIE
On chciał chyba na bydzi, ale mu sie działy pomerdały :E
KoLeS - Wto 18 Sty, 2005 21:19

nowik napisał/a:
hmmm niestety ale jestem na nie. Raz Cię widziałem na serwku i nie pamiętam czy przestrzegałe¶ regulaminu ale raczej tak bo kicka nie dostałe¶ :P
]

n/c gran na bydzi on ponad 2 tygodni gram codzeinie mam 2 nicki KoLeS i Error666 a kicka nie dostalem nigdy jeszcze to po 1 a po 2 nigdy nie zaraszowalem ;[ a jak nie pamietasz to nie mow :/

.:Solid_Snake:. napisał/a:
sp!d3R napisał/a:
Na Sulku Cie nie widzialem jeszcze, na Bydzi raz, na forum jestes od 2 dni :x Jak najbardziej na NIE
On chciał chyba na bydzi, ale mu sie działy pomerdały :E


ta na bydzi chcialem bede wdzieczny jak ktos przezusnie temat :D soorka :) zakrecilem sie

pozatym bylem adminem na starej bydzi i jakos tak nie bylo zastrzezeni a wy nawet tam nie graliscie ...

Anonymous - Wto 18 Sty, 2005 21:41

Narazie NIE... powód ci inni napisali

EOT



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group