To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Propozycja zmiana nazwy

piNwin^ - Pon 21 Lut, 2005 13:47
Temat postu: Propozycja zmiana nazwy
Witam mam taki pomysł, żeby zmienić nazwe zamiast bydzi ][ Clanwars to np. xxx ][ CW, żeby każdy serwer miał inną nazwe, co wy o tym myslicie? Of kors nazwe taka: CS Fusion :: xxx ][ CW by telsten.com
shch0ta - Pon 21 Lut, 2005 14:01

Ale imo to chodzi o to żeby było wiadomo \, ze ten server to ten sam komp co bydzia ... a nawet jeśli zmieniać nazwę to na jaką?
jatokor - Pon 21 Lut, 2005 14:11

na NIE
nappy - Pon 21 Lut, 2005 16:37

Na NIE... bo i po co?
KoLeS - Pon 21 Lut, 2005 17:21

bezsensowne nabijanie postow omg jak ci cos nie pasi w nazwie serva to zrob sobie jakis serv na lanie i daj tam nazwe jaka chcesz i nawet bedziesz mial H@ :hahaha:

dostal admina i juz bedzie rewolucje robil

JESTEM TOTAL NA NIE

.:Solid_Snake:. - Pon 21 Lut, 2005 17:44

Koles skoncz z takimi komentarzami. Juz Ci w jednym topicu odpowiedziałem co mysle o twoich odpowiedziach. A post nabiles Ty odpowiadajac dwa razy na ten sam temat. Wyluzuj! TO JEST PROPOZYCJA NIE ROZKAZ ANI SZANTARZ 0_o.
KoLeS - Pon 21 Lut, 2005 19:26

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Koles skoncz z takimi komentarzami. Juz Ci w jednym topicu odpowiedziałem co mysle o twoich odpowiedziach. A post nabiles Ty odpowiadajac dwa razy na ten sam temat. Wyluzuj! TO JEST PROPOZYCJA NIE ROZKAZ ANI SZANTARZ 0_o.


solid zagadaj na gg cos ci pokaze dlaczego tak zareagwoalem

Anonymous - Pon 21 Lut, 2005 20:25

KoLeS napisał/a:

dostal admina i juz bedzie rewolucje robil



JUz Ci wygarnelismy z Ciastkiem Twoje ironiczne i bezsensowne posty, jak byla Twoja prosba o adma, nagle sie uspokoiles :x Ale widze, ze jek Ty dostales adma, to teraz znowu zaczynasz swoje cwaniactwo.......

KoLeS - Pon 21 Lut, 2005 22:19

ToFik napisał/a:
KoLeS napisał/a:

dostal admina i juz bedzie rewolucje robil



JUz Ci wygarnelismy z Ciastkiem Twoje ironiczne i bezsensowne posty, jak byla Twoja prosba o adma, nagle sie uspokoiles :x Ale widze, ze jek Ty dostales adma, to teraz znowu zaczynasz swoje cwaniactwo.......


omg n/c a powiedz ze tak nie jest :E zobacz ledwo co admina dostal a juz by zmienial all na froum i na servach co todego co psialiscie to opdisalem ze to wyrazanie mojej opni jakbym chcial cos nie tak powiedziec to wierz mi ze by lo by to co slowa dodana cenzura

shch0ta - Wto 22 Lut, 2005 09:19

Moze piNwin^ cały casz uważał, że lepiej będzie zmienić nazwę tylko, że wiedział, że jak nie ma adma na tym servie to jego zdanie jest troche "mniej ważne" :D ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group