To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - SKARGA RAZ NA DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KoLeS - Czw 10 Mar, 2005 21:55

tak ale i tak co mogli by zrobic z tym HLGUARDEM

(akira)

nie wiem czy 13 na 2 to dla ciebie remis :rotfl: dostales w pupala bo grales z cziterem :D

akira - Pią 11 Mar, 2005 10:27

13 do 2 ;( ;( ;( tak nie mialo byc a z reszta kiedy rewanz ?? :lol: ale tym razem zeby bylo uczciwiej pozycze od nowika WH i te sprawy ;)
Ja gram na defaultowym konfigu i mnie sie HLG nie czepia ( no moze mam zmieniony przycisk do mowienia :rotfl2: ) :E

B_S_E - Pią 11 Mar, 2005 12:56

po pierwsze osoby grajace na brust to nie sa cziterzy bo wsumie brust fire nic nie daje skilla .DZIwi mnie to ze CS;s nie jest ulepszony bo moim zdaniem powinno bc cos takiego jak single i brust bo to norma w innych grach np:SOF2 cod i inne
Wish - Pią 11 Mar, 2005 13:36

Tak bse ale czy to dobry pomysł żeby awp albo scout strzelał po 3 naboje ? I tak glock strzela 3 naboje naraz co nie jest realne : )
quit - Pią 11 Mar, 2005 14:18

B_S_E napisał/a:
po pierwsze osoby grajace na brust to nie sa cziterzy bo wsumie brust fire nic nie daje skilla .DZIwi mnie to ze CS;s nie jest ulepszony bo moim zdaniem powinno bc cos takiego jak single i brust bo to norma w innych grach np:SOF2 cod i inne

Wiem że nie daje .....ale ma mniejszego ricola(czy jakos tak) a to pomaga ;/

B_S_E - Pią 11 Mar, 2005 14:20

wish widze ze masz takie pojecie o broni jak moja babcia KARabinki snajperkie nie dzialaja na zasadzie odprowadzania gazow z lufy do przeladowania i aciagniecia iglicy :P tylko na renczym przeladowaniu tak ja awp i scout'e tam masz takie zamek ryglowy a zreszta BRUST tylko do karabinkow maszynowych czyli menu 3 4 i 5 i ewentualnie pistolety ale nie wszystkie. SORY ale GLOCK strzela takim trybem to jest normalne
A co do glock'a to jest rewolucyjna konstrukcja ktora zapoczatkowala caly szereg innych pomyslow i rozwiazaj dlatego wiekszosc pistletow jest wzorowana na konstrukcji gloska >polimerowy korpus i rekojesc ogromny magazynek 17 do 19 naboi + 1 ktory moze znajdowac sie w komoze szubkostrzelnosc .
KAZdy mysli ze glock to guwno a tak naprawde to jest swietny pisolet niezawodny mozna go zucac w piach a i tak sie nie zatnie nie to co M 16 ;/ 1 zarenko piachu i pupa :P mowicie ze glock ma maly dmg ahahahhaa ale pocisk 9mm pedzacy 360 m/s zrobil by ci niezla dzurke
szkoda ze tworcy gry zrobili z tego pistoletu syffffffff

Wish - Pią 11 Mar, 2005 15:27

Ale zauważ bse ze w famas`ie jak dasz opcje burst to rozrzut jest prawie 0 ? Widzisz glock ma zamek usp również na zamek i dlaczego nie strzela po 3 naboje? Troche lekka przesada już by była. A z tym ze glock strzela 3 naraz to w realu tak nie da rady ; ]
B_S_E - Pią 11 Mar, 2005 16:02

no tak ale realizm broni powinnien byc odwzorowany Wish ale ja mowie tylko o tych gunach ktore maja w realu brust i single no i auto oczywiscie np:ak
Wish - Pią 11 Mar, 2005 16:51

Tak gra z realistyką nie ma wiele wspólnego. Jeden strzał z m4a1 w głowe nie zawsze zabija w grze. Nie masz hełmu dostajesz kulke z glocka w glowe i żyjesz. Więc tu nie ma co porownywac
KoLeS - Pią 11 Mar, 2005 18:21

ekhm czy ja dobrze zrozumilame ?? glock w realu nie strzela z brusta ?? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: jak ktos jest z warszawy to zarpaszam ze mna na strzelnice tak sie sklada ze moj stary jest w GROMIE ( nie mylic z GROM-Grupa Rumunów Odśnieżająca Miasto) glock normalnie ma tryb 3 strzalów tak samo jak wiekszosc KARABINÓW MASZYNOWYCH co do m16 to tylko powaleni amerykanie tego uzywaja. w polsce uzywa sie przedewszystkim AK i MP5 ... no i pistolsów ( niestety polski nie stac zabardzo na glocki) wiekszosc ma czeska bron tak zwane C(e)Z(etki) moj stary ma glocka 16 (chyba dawno sie z nim nie widzailem) i normalnie ma brusta ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group