To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - skarga na @VorteX^^

ritarded l. - Nie 13 Mar, 2005 14:40

mariannO napisał/a:
Moze ktos rozsadniejszy obejmie role admina :) ;) Pozrdo


co masz na msyli? moze myslisz o sobie? nie ma tak latwo :P :P

mariannO - Nie 13 Mar, 2005 14:44

hyhy ja wiem, ze nie ma latwo, nie zycze nikomu zle, masz admina widocznie na niego zasłużyłeś wiec adminuj dalej :) Pozdro :E
ritarded l. - Nie 13 Mar, 2005 15:03

barca przegrala z czelsi :P :P:P w kwadrans :E :E:E
mariannO - Nie 13 Mar, 2005 15:08

A przestań !! :P faul na bramkarzu a ta łysa pała nic nie zareagowała. ;/ Chealsea to miernota jak dla mnie. Bez Barcy LM to juz lipa, znowy bezdie finał Porto - Lyon albo cos, szkoda czasu na oglądanie tego.
barca i tak jest najlepsza. ;[ ;[

Anonymous - Nie 13 Mar, 2005 16:12

Jesli chodzi o Pana "dyb" to demko zostalo nagrane na sulku i tam dostal bana. Jak stwierdza (na bordzie.cs.pl) ze nie czitowal, to usunie sie bana. Na bydzi jak mi wiadomo to nie posiada bana.

A co do Bydzi oraz adminowa nia tam przez innych (bowiem gram tam pod innym nickiem - by sprawdzic jakie zasady tam panuja), to:
- sa admini ktorym zwisa to co dzieje sie na serwie i pilnuj zeby im bylo dobrze.
- oraz sa tacy ktorzy wprowadzaja swoje wlasne zasady, ktorym reszta ma sie dopasowac.

Wiec tez bede tam czesciej wpadal. Bo cos chlopaki nie panuja co sie dzieje na serwie. :X

mariannO - Nie 13 Mar, 2005 17:40

K@cz@N dobrze robisz. Dobrze by bylo powymieniac paru adminow, ktorzy robią przekręty na serwach, pare demek albo czegos i papa :) Ale to juz nie odemnie zalezy :) Fajna ta emotka :E :E :E :E :E
ritarded l. - Nie 13 Mar, 2005 17:58

K@Cz@N napisał/a:
- sa admini ktorym zwisa to co dzieje sie na serwie i pilnuj zeby im bylo dobrze.
- oraz sa tacy ktorzy wprowadzaja swoje wlasne zasady, ktorym reszta ma sie dopasowac.

Bo cos chlopaki nie panuja co sie dzieje na serwie. :X



hmm a moze jakies dowody? sugestie? przyklady?

Cytat:
paru adminow, ktorzy robią przekręty na serwach, pare demek albo czegos i papa


to samo...

Anonymous - Nie 13 Mar, 2005 18:01

VorteX_PL napisał/a:
K@Cz@N napisał/a:
- sa admini ktorym zwisa to co dzieje sie na serwie i pilnuj zeby im bylo dobrze.
- oraz sa tacy ktorzy wprowadzaja swoje wlasne zasady, ktorym reszta ma sie dopasowac.

Bo cos chlopaki nie panuja co sie dzieje na serwie. :X


hmm a moze jakies dowody? sugestie? przyklady?

Nie bede dawal przykladow, bo wtedy bede musial poleciec po nickach i bedzie z tego jeszcze wiekasza zadyma. Tylko zakomunikowalem. Wiecej nie bede mowil. :x

jatokor - Nie 13 Mar, 2005 18:18

jestem tego samego zdania co kaczan choć nie śadze żeby trzeba było wymieniać adminów, ale texty typu cze wam // nick z boku ekranu są denerwójące zresztą mówłem jush o tymj liqsowi
ritarded l. - Nie 13 Mar, 2005 18:41

jatokor napisał/a:
jestem tego samego zdania co kaczan choć nie śadze żeby trzeba było wymieniać adminów, ale texty typu cze wam // nick z boku ekranu są denerwójące zresztą mówłem jush o tymj liqsowi


1) kabel :P :P:P
2) a ty sie jak witasz? :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group