To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Ja Poprostu juz nie mam sily!!

Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 10:23

kurde ale ten skrypt co zaznaczyles ma co 4 gracz i nie sadze zeby przez niego dostal... a po drugie na bydzi juz gram ponad rok i zawsze ten skrypt mialem i nigdy nie bylo z nim problemu :cfaniak:
Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 10:33

RastamaN napisał/a:
kurde ale ten skrypt co zaznaczyles ma co 4 gracz i nie sadze zeby przez niego dostal... a po drugie na bydzi juz gram ponad rok i zawsze ten skrypt mialem i nigdy nie bylo z nim problemu :cfaniak:



Tylko, wiedz ze jest wgrana nowa wersja hlg, moze teraz banuje, ale ja nie wiem

Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 10:38

Kod:
bind "F4" "awp ; magnum ; buyammo1 ; say Mam Krowe:>; vesthelm"


ja sobie wypraszam :D

faktycznie ma czysto w cfg....


a gdzie jest ban ? H@? HLG czy VACek ?

zobaczcie w logach...

Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 10:54

Obczajcie w logach bo bana mam 3 dzien i jak nie gram na bydzi albo na sulku to powoli zacztynam csa znienawidzac :> a tak w ogole ja nie jestem pewien czy dostalem bana od hlg ale mialem taki pomaranczowy napisa u gory ekranu i kick... ale jak mi dal jakis @ to niech sie przyzna i poda powod bo 3 dzien bez bydzi to jest przykra sprawa.. nudzi mi sie gra z nieznajomymi typami a tak zawsze mozna posluchac jak ziomki znajomki maja cos gupiego do powiedzenia < jest milej > :P dobra w kazdym razie 3 dzien gram jakichs serwach beznadziejnych!!! oddajcie bydzie!!! :faja: i dajcie znac co to mnie zbanowalo!!! albo dajcie poprostu unban i po sprawie STEAM_0:1:6898906 !! !
PozdroNaLagu!!
k!PsychoLogical!

nowik - Nie 20 Mar, 2005 11:04

jezeli bana masz na obydwoch serwach a zbanowalo cie tylko na jednym to masz bana od VAC-ka na 1 rok i nic na to nikt nie poradzi ;/
Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 11:16

ja juz wiem


SPRAWDZ

Wish - Nie 20 Mar, 2005 11:22

No to wszystko jasne :d BL ...
KoLeS - Nie 20 Mar, 2005 11:46

k! znam juz troche napewno nie mial WH 100% ale to moglbyc jego braciak graja z tego samegoid ale z 2 roznych kompow ...
Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 11:48

dobra teraz juz wiem jestem cziterem ...!!! jestem na czarnej liscie cziterow!!! i Trip!!! temat mozecie zamknac, bo rozpacz moja siega granic!!! TOOOOO JAKASSS POMYLKAAAA! ;( ale nei wazne
zalatwcie ktos konto steama!

Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 13:42

Potwierdzam, ten steamid jest na li¶cie stemów BL, updejtowana u nas codziennie o 7 rano.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group