To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Pozegnanie

nowik - Śro 23 Mar, 2005 11:47

:papa2:
i więcej do tematu wnosić nie chce :(

sidney - Śro 23 Mar, 2005 14:21

co za syf ;/ narazie
lnk - Śro 23 Mar, 2005 14:22

No nara koles ;)
tak na marginesie to ja wiem ze bedziesz gral na sulku lub na bydzi :mrgreen:

ritarded l. - Śro 23 Mar, 2005 14:43

;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

bbl` - Śro 23 Mar, 2005 14:50

No to cze ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Wish - Śro 23 Mar, 2005 14:51

cya :E
shch0ta - Czw 24 Mar, 2005 08:29

no cóż ... papa :papa2:
kodik - Czw 24 Mar, 2005 10:14

morda wez nie udawaj pokrzywdzonego wielce... ja kozaczylem ? chyba ty mowilem zebys poszedl #immortal.gamers i umow sie na cw to pokaczysz jaki ty jestes f@jny.pl i w0g0L3 j3sT3s 3Lo 3Lo MŁ0Dz!3Rz0wY... i na moj temat morda... i co mnie to obchodzi ze sie 0braz!łes i nie wejdziesz ? wiecej miesjca bedzie... plakac nie bede........ nara ..........
NEb. - Czw 24 Mar, 2005 14:08

N@R@ tesknic nie bede -_- !
Anonymous - Pon 28 Mar, 2005 18:35

Ciao Bambino !! ale to nie koniec swiata pogramy na innch serwach sobie bo i tak sulek i bydzia ban :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group