To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - SKARGA NA SERVER!!!!

ElrOy14 - Nie 03 Kwi, 2005 08:08
Temat postu: SKARGA NA SERVER!!!!
na mapie DE_CPL_MILL panowiec (Mms [ * ] i nie umiem grac trenuje raszowali!!! a ja ich upominałem!!! a oni znowu raszowali i kap przeszłem do ct aby zabyc raszownika dostałem kicka i bana :rotfl: :rotfl: :rotfl: ;[ !! !! !! to co to za regulamin jest na tym serverrze!!!! jak nie wyzywaja od cziterów, inni raszuja itp a ty ich upominasz i dostajesz bana n/c!
bukers - Nie 03 Kwi, 2005 08:18

no potwierdzam sam grałem tam!
z adminow chwile był kodik ale potem chyba poszedł :D
troche zaspany byłem ale raszowali na pewno!

Anonymous - Nie 03 Kwi, 2005 09:01

Super napisales mape, a gdzie data, godzina??
sidney - Nie 03 Kwi, 2005 09:20

steamid...
a bana dostales automatycznie od serwa za TK

nappy - Nie 03 Kwi, 2005 09:38

A nie lepiej demko nagrać, zamiast strzelać do nich? Pomyśl człowieczku, to nie boli :x
bukers - Nie 03 Kwi, 2005 10:31

dobra ja sie tam nie wtracam, bo jeszcze wtedy spałem. ale ja widzialem 2 lub 3 rasze a z tym banem to nie wiem
ritarded l. - Nie 03 Kwi, 2005 11:12

omg kto gra o takiej godzinie -_-
:faja:

Anonymous - Nie 03 Kwi, 2005 19:51

A ja proponuje aby prowokatorow zlikwidowac banami !! pewnie chce admina :) bo nie mial jak zareagowac to strzelal w nich... bo gdy ja gram i ktos raszuje sie nie odzywam cicho siedze i kampie jak oni tak to ja tak i ja na tym lepiej wychodze :> <najlepiej przestrzegac zasad i wszytko jest na miejscu! Pozdro :faja:
[*] <3 Papa Wielki II ;(

kodik - Nie 03 Kwi, 2005 20:21

bylem tylko na moment
nocra - Pią 08 Kwi, 2005 23:44

hmm rushowanie na TP to zle zachowanie ale Tk tez nie jest zbyt madre nie warto jest sie meczyc ... jak to powiedzial nappy wystarczao nagrac demko dac adminowi i po klopocie. A w bojki nie warto sie wdawac :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group