To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba

ciasteczkowy - Wto 19 Kwi, 2005 01:11
Temat postu: Prośba
A ja zwracam się z prośba czy jak by się zwolniło miejsce i któryś admin by zrezygnował z cw to czy bedzie mozliwość rozpatrzenia mojej prośby o admina na cw. nie chodzi mi tytaj o rozgrywki klanowe ponieważ do nich mamy jako klan serwer pif -pafa ale o to że w nocy nikogo nie ma na serwerku cw na bydzi i chciałbym potrenować spary 2/2 , a na publiku nawet gdy o 2 w nocy jest pusto to nie założe hasła.
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Jeśli h@ rozpatrzą to pozytywnie to jeśli bedzie potrzeba to napisze normalną prośbę .

nowik - Wto 19 Kwi, 2005 13:52

co jak co ale ciastkowi to adminka chyba można dac :P :D ja jestem na TAK jakby co :)
patterson - Wto 19 Kwi, 2005 14:27

sprawa wyjątkowo zostanie rozparzona, odp niebawem.
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 19:03

Dodac mu bo nie mielismy jak sobie popykac wczoraj, normalnie weszlismy w 4 z Minutem Pindziorem i Ciastkiem o 2 w nocy, a ty za chwile polowa serwa :x Wiem ze ludzie uwielbiaja grac z nami, dlatego smutno nam bylo ich wypraszac :D
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 19:05

juz do was nie wejde ;( ;( ;( ;(
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 19:07

mary napisał/a:
juz do was nie wejde ;( ;( ;( ;(


Oj Mary nie bucz, Ty akurat bylas fajowym fragusiem :D :hahaha:

piNwin^ - Wto 19 Kwi, 2005 19:22

To forum to jest jedna wielka grupa, ktoś prosi o adma na bydzi :: CW - rekrutacja zamknięta, narciaż. Ciastek napisał - poszło wyjątkowo do rozpatrzenia ... n/c
tiop - Wto 19 Kwi, 2005 19:46

Jakbyś nie zauważyl Ciacho jest w pelni zaufana osobą i dużo zrobił dla tego serwera m. in. Stronę, a nie groził sądami :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 20:09

piNwin^ napisał/a:
To forum to jest jedna wielka grupa, ktoś prosi o adma na bydzi :: CW - rekrutacja zamknięta, narciaż. Ciastek napisał - poszło wyjątkowo do rozpatrzenia ... n/c


Buhahahaha, ten co pisze non top jakies prosby

s! - Śro 20 Kwi, 2005 01:36

Pinwin ty juz chyba miales nie wchodzic na to forum. A nie sory wydawalo mi sie... jak zawsze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group