To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Bydzia i lagoza

WOJTAS - Pon 08 Lut, 2010 21:34

dobra, wez juz skoncz.... posty nabijac to mozesz, ale w shoutboxie. ;*

~siemanara

Uczulony` - Pon 08 Lut, 2010 21:46

eee , cos sie zmienilo ? bo moze wroce do grania na serwie ?
an4k1n_skyw4lk3r - Pon 08 Lut, 2010 21:50

Ale nie jest tak? Od kiedy poprosiłem o admina, od razu, nie pasuje wiek, zaraz zrobiłeś ze mnie jakiegoś archeologa, napisałeś, że spotkałeś się z moim brakiem kultury na servie chociaż to nie jest prawdą. Nie wiem co jest nie tak, nic Ci nie zrobiłem a co napiszę coś na forum to komentujesz negatywnie. Mam się dać poznać to się staram, a według Twoich wypowiedzi to najlepiej jakbym w ogóle nie pisał.

BTW sorry za OT, ale staram się wyjaśnić zaistniałą sytuację :)

wzr - Wto 09 Lut, 2010 01:33

IMO wojtas ma racje ;)
qBert - Wto 09 Lut, 2010 02:18

Wyjaśnijcie sobie na PW czy gdzie tam chcecie to.

Od rozstrzygania czy ktoś nabija posty jest administracja a nie userzy. A ja tutaj widzę chętnych na warna i wcale nie jest o Anakin.

Bez komentarzy proszę. Chyba że o lagach na bydzi.

tryvial - Śro 17 Mar, 2010 10:14
Temat postu: dupa
z przykrością informuję, że wyszła z tego jedna wielka dupa. Tyle mojego produkowania u prezesa, a admini ziewnęli, bo nie chcą mieć czyjegoś sprzętu u siebie. Najpierw gadanie, poczekaj po przebudowie serwerowni, a teraz nie bo nie.
Przykro mi Bydziaki, ale nic nie poradzę

bamc - Śro 17 Mar, 2010 10:32

:( no trudno.. przynajmniej próbowałeś
WOJTAS - Czw 18 Mar, 2010 12:29

[RIP]
WEGier - Pią 19 Mar, 2010 12:18

jeżeli mi dzisiaj mój młody pozwoli - czyli będzie spał a nie budził się co 10min, albo jeżeli znowu nie będę miał jakiejś nie zapowiedzianej atrakcji jak wyjazd do szpitala itp itd to dzisiaj zawitam na bydzi na łączu 10/1mb - właśnie mi założyli i wieczorem spróbuje podłączyć router i może zagram i sam zobaczę
:)

WOJTAS - Pią 19 Mar, 2010 14:24

na takim upie to Ty stawiaj bydzie ; D moze bedzie lepiej niz jest :P heheh jak zobacze ze ktos gra to moze i ja wejde ;>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group