To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Od kiedy gramy aimy na bydzi !?

nappy - Czw 11 Sie, 2005 12:48

Hm dziwne kurde... od kiedy tu siedze to na serwerze ZAWSZE była mowa, że trzeba poczekać do 'za 15 koniec mapy'... teraz też przeszukałem regulamin - i rzeczywiście, nie ma :wow: .

Strange... :chytrus:

nowik - Czw 11 Sie, 2005 12:51

VorteX^ napisał/a:
oo to ja na bydzi daje awp_map Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

czyli Vortez juz wczesniej uprzedzil ze tak zrobi :mrgreen: :hahaha:

bukers - Czw 11 Sie, 2005 13:19

ToFik napisał/a:
bUq napisał/a:
Kara musi byc ! Zabrac wszystkim adminy i rozdaz na podworku wtedy bedzie porzadek. :hahaha:
To bedzie ład jak nigdy.

ljm chcesz admina? ok zajze do piaskownicy tylko napiszkiedy bedziesz :hahaha: :hahaha:



Gdybys nie wiedzial, to ljm mial adma, duzo wczesniej od Ciebie, zreszta jeszcze pewnie nie wiedziales co to cs :hahaha: I daj sobie na luz, bo mi sie slabo robi czytajac Twoje posty, od kiedy masz admina



buhahah to nie czytaj i idz do lekarza jak jestes słaby.

P.S.

złóż wniosek zeby mi zabrali jak ci sie nie podoba :hahaha: :hahaha:

ritarded l. - Czw 11 Sie, 2005 13:24

:D Sid zapominasz o jednej rzeczy - server jest tylko i wylacznie dla graczy, a nie nikogo innego. poza tym pomysl - czy zmiana mapy na ta poza mapcyklem przyniosla komumkolwiek jakiekolwiek szkody? bez paranoi juz...
Anonymous - Czw 11 Sie, 2005 13:28

ja już napisłem to co do napisania miałem popatrz na poprzedni mój wpis to sie dowiesz o co mi chodzi
Anonymous - Czw 11 Sie, 2005 13:31

bUq napisał/a:
ToFik napisał/a:
bUq napisał/a:
Kara musi byc ! Zabrac wszystkim adminy i rozdaz na podworku wtedy bedzie porzadek. :hahaha:
To bedzie ład jak nigdy.

ljm chcesz admina? ok zajze do piaskownicy tylko napiszkiedy bedziesz :hahaha: :hahaha:



Gdybys nie wiedzial, to ljm mial adma, duzo wczesniej od Ciebie, zreszta jeszcze pewnie nie wiedziales co to cs :hahaha: I daj sobie na luz, bo mi sie slabo robi czytajac Twoje posty, od kiedy masz admina



buhahah to nie czytaj i idz do lekarza jak jestes słaby.

P.S.

złóż wniosek zeby mi zabrali jak ci sie nie podoba :hahaha: :hahaha:


Po to wchodze na forum, aby czytac, a z wnioskiem to mnie rozbawiles, tak naprawde to mnie wali, czy masz admina, czy nie, jestes dla mnie nikim i to mi wystarcza :hahaha:

ritarded l. - Czw 11 Sie, 2005 13:33

sid, nie moge zlamac regulaminu, ktory o tym nie mowi !! czyli twoje rozumowanie zmierza donikad i jest pozbawione argumentow. nie wiem czemu sie tak czepiasz o byle rzeczy - jakas prywatna zemsta za cos??
Anonymous - Czw 11 Sie, 2005 13:38

Gepardzik napisał/a:
Dzejms chodzi o to (jak zawsze) że ze wszystkim trzeba trzymać umiar, są mapy w mapcyklu (i tak powinny być raczej grane), serw jest TP (czyli żadnych aim itp.), jak straszliwie się mapa nie podoba to można zavotować.. to tyle :)

bukers - Czw 11 Sie, 2005 13:43

ToFik napisał/a:
Po to wchodze na forum, aby czytac, a z wnioskiem to mnie rozbawiles, tak naprawde to mnie wali, czy masz admina, czy nie, jestes dla mnie nikim i to mi wystarcza :hahaha:


tiaa nawet nie wiesz jak ja się cieszę z tego powodu jestem dosłownie szcześliwy.

domaz - Czw 11 Sie, 2005 13:50

jejq dziewczyny wrzuccie na luz naprawde juz sie nie chce czytac tych wszystkich klotni....Moze zagramy w butelke zeby rozladowac napiecie ? :D :D:D :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group