To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

CS'owa twórczo¶ć. - [film] Slize Fragmovie

kill - Pon 15 Sie, 2005 12:04

film podoba mi sie, choc czasem te fragi tak szybko lecialy ze nie ogarnalem ale za drugim razem juz wszystko widzialem :mrgreen: . moze nie jestem specem ale jak dla mnie montaz wyczesany GJ :D
shch0ta - Pon 15 Sie, 2005 14:15

nappy napisał/a:
shch0teq Twoich akcji starczy co najwyżej na intro :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: .



starczy na cały film ale pod warunkiem ze będzie się nazywać "shch0teq lamemovie" :D

AdAMoS - Pon 15 Sie, 2005 14:39

Hhaha no wiesz szczota za drobna opłat± mozemy sie dogadac :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nie no narazie nie planuje zadnych filmow, nie mam miejsca na dysku. A ten film zajmowal stosunkowo malo bo
po zrobieniu avikow z bmp, kompresowalem je Xvidem, jak podali na moviemakers. No i na koniec calosc znowu skompresowalem, prawie tym samym sposobem tyle ze z Matry± kwantyzacji Jawora...

A zeby jakosc byla krysztalowa no to z 40 GB by sie przydalo wolnego... Moj dysk ma tyle... Pozdro

shch0ta - Pon 15 Sie, 2005 14:45

ale czy wy wogóle czujecie powagę sytuacji?? :) pierwszy na ¶wiecie nie fragmovie z jakimi¶ niebotycznymi akcjami tylko lamemovie gdzie byłyby same kwasy, doopszoty itp :D ... to by było co¶! :D zawładnęliby¶my całym ¶wiatem! (jak Pinky i Mózg :D ) Adamos - ty się jeszcze zastanów :D ...
Yelonek - Pon 15 Sie, 2005 15:40

Adamos:
Audio: 9/10
Jako¶ć obrazu: 9/10 (w jakim¶ filmiku widziałem tak zrobione, że aż oko bielało, niestety rozmiar swój miało :/ )
Reszta kompresji: 9/10
Fragi: 8/10
Montaż: 9+/10

Jeszcze bardziej szczegółowo chcesz? :D

shch0ta - Pon 15 Sie, 2005 16:36

Yelonek napisał/a:
w jakim¶ filmiku widziałem tak zrobione, że aż oko bielało, niestety rozmiar swój miało :/


ale rym :D :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Adamos - długo robiłe¶ ten film?

AdAMoS - Pon 15 Sie, 2005 20:10

Hmm nie potrafie ci powiedziec, gdyz mialem przerwe z tydzien pozniej konczylem film, pozniej sie opiepszalem bo nie mialem pomyslu na intro itp. Ale troche mi to zajelo, staralem sie, zeby dokladnie bylo. Pare bledow widze , ale coz czlowiek uczy sie na bledach i to moja 1 produkcja dopiero.
m4rsik - Pon 15 Sie, 2005 21:58

no i dla mnie sie spodobal ... moze nie jest to film robiony przez kogos konkretnego ale jak na 1 raz to calkiem niezle Ci wyszlo ... GL w nastepnych produkcjach panie A :)

pozdro 444

Lord Dragon - Wto 16 Sie, 2005 11:47

No nieĽle, mnie również się spodobał
AdAMoS - Wto 16 Sie, 2005 23:04

marsik mowisz ze film robiony przez nikogo konkretnego? Ha, ja ci dam. A o Panie Adamosie sie zapomnialo? No wlasnie...

:hahaha: :hahaha: :hahaha:


Hehe sciagajcie i oceniajcie dalej



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group