To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Apel do Graczy

ritarded l. - Wto 16 Sie, 2005 08:08
Temat postu: Apel do Graczy
zauwazylem cos takiego: gracze sie pienia ze nie kikuje/banuje kogos za rasz. natomiast gracze zauwazyli rowniez, ze jesli kto mnies zabije na raszu to leci od razu. no i pretensje ze jak admin, to ejst lepszy nie mozna go zabijac itp. a ja sie zastanawiam: co w tym dziwnego? jak widze rasz to kikuje, a skad mam wiedziec ze w innej czesci mapy ktos wybiegl za strefe? nie moge kikowac kazdego za free, potrzebuje powodu :] mam przewidywac? jakby byl wrozka to bym zgadywal losowania lotto i zostal milionerem.

mam oczywiscie grupe zaufanych ludzi ktorym wierze bez slowa ze ktos raszuje. pozdrawiam ich :) ))

ale jesli chodzi o innych graczy, zwykle jest pretensja ze nie reaguje od razu, bo nikt mi nie pisze kto i gdzie rasz tylko jakies glupie pretensje/bluzgi. ;/ i zwykle skarzacy dostaje kika za bluzgi i jest coraz bardziej wpieniony :D ale coz nie poradze nic na to :P

wiec prosba do graczy: piszcie do adminow kto raszuje !! nawet po rundzie skikujemy wnnego :D natomaist jesli jest to chamski rasz albo inna wazna sprawa piszcie w ten sposob: say_team "@ kto i gdzie raszowal"
jest to tzw amx_chat, czyli text widoczny tylko dla adminow. spam bedzie karany banem na 5 albo 60 minut.

dziekuje za uwage :]

bbl` - Wto 16 Sie, 2005 08:31

Najlepiej niech pisza na amx_chat, wtedy bedzie wszystko widadomo. Vorek mam dokladnie tak samo :P .
Dzejms - Wto 16 Sie, 2005 09:40

Vortex. Bardzo słuszna uwaga.
kodik - Wto 16 Sie, 2005 10:48

ja jak ktos placze ze rashuja to od zaufanych ludzi sie dowiem to wywale ale jak nie znam to patrze bardziej na te osoby ... radar kogo zabil i gdzie :> banik na 5 min zawsze pomaga :D
Anonymous - Wto 16 Sie, 2005 10:59

Bardzo madrze napisane tylko do raszowania terzeba dodać jeszcze kampienie teamu atakujacego !!
lyzka - Wto 16 Sie, 2005 14:58

róbta co chceta i jak chceta, byleby było dobrze:]
shch0ta - Wto 16 Sie, 2005 18:19

ja proponuję to napisac jakoś w skrócie w motd na każym z serwerów TP ... bo rzeczywiście słuszna uwaga ... musze sam zacząć tak robić :P ...
patterson - Wto 16 Sie, 2005 19:34

tylko żeby to nie wyglądało tak.

"ten sku...,huu. kuu. raszuje"

tylko piszcie bez zbędnych słów kto, gdzie i jak.

shch0ta - Wto 16 Sie, 2005 20:43

no tak... coś w stylu: rasz nick (i ew. gdzie mniej wiecej)

... wiecej nie potrzeba

Vegeta - Śro 17 Sie, 2005 17:44

ehh ale wiesz do ludzi nie dociera nawet jak sie pisze do nich kto raszowal bo nie sa w stanie powiedziec ... moze boja sie ze zostana uznani za donosicieli :wow:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group