To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Apel do Graczy

ritarded l. - Czw 25 Sie, 2005 23:12

to takie lejmowe takty byly !!
domaz - Pią 26 Sie, 2005 00:03

ljm napisał/a:
Dzisiaj mnie SiD chcial wywalic z bydzi... za to ze ja i 3/4 Ct chcielismy zucic jak najwiecej smokow na dluga i bedz do gory... Ale jemu to nie odpowiadalo bo ma malo fps'ow i chcial wywali nas "kopiac" ... BUEHEHE umarlem z tego... Co ja mam powidziec przy 3 smokach mam 4.6 fps , po za tym bylo bardzo mila ogolnie beczka z Popa i Slepej Babci.. A i Adi z Karolom tez dawali czadu :D :D:D


:hahaha: :hahaha: :hahaha:



taaaa i karola ktora bardzo lubi HARCOOOOORE!!11

sid zluzuj kiedys co?

ritarded l. - Pią 26 Sie, 2005 00:07

sid powinien dostac bana od starych za gadanie podczas gry :P
Anonymous - Pią 26 Sie, 2005 00:15

VorteX^^ napisał/a:
sid powinien dostac bana od starych za gadanie podczas gry :P


już dostałem mate wygłuszajacą na drzwi

ritarded l. - Pią 26 Sie, 2005 00:29

zaproponuje twoim rodzicom zeby ci zalatwili mate wygluszajaca miedzy zeby :D
Anonymous - Pią 26 Sie, 2005 00:39

mało ambitne i nie śmieszne próbuj dalej :P a napewno wkońcu ci sie uda wymyślic coś śmiesznego !! !!

[ Dodano: Pią 26 Sie, 2005 01:42 ]
domaz napisał/a:
ljm napisał/a:
Dzisiaj mnie SiD chcial wywalic z bydzi... za to ze ja i 3/4 Ct chcielismy zucic jak najwiecej smokow na dluga i bedz do gory... Ale jemu to nie odpowiadalo bo ma malo fps'ow i chcial wywali nas "kopiac" ... BUEHEHE umarlem z tego... Co ja mam powidziec przy 3 smokach mam 4.6 fps , po za tym bylo bardzo mila ogolnie beczka z Popa i Slepej Babci.. A i Adi z Karolom tez dawali czadu :D :D:D


:hahaha: :hahaha: :hahaha:



taaaa i karola ktora bardzo lubi HARCOOOOORE!!11

sid zluzuj kiedys co?

po co ?? a ljm znowu nie mowisz całej prawdy, mówiłem że kopne tych co rzucaja smoke na respie i w jego okolicach !! bo według mnie jest to utrudnianie gry innym graczą tak samo jeżeli chodzi o rzucanie fleschy

bbl` - Pią 26 Sie, 2005 08:37

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Hahha pozdro sidziasty :faja: :mrgreen: :P
domaz - Pią 26 Sie, 2005 13:49

sid-67 napisał/a:
mało ambitne i nie śmieszne próbuj dalej :P a napewno wkońcu ci sie uda wymyślic coś śmiesznego !! !!

[ Dodano: Pią 26 Sie, 2005 01:42 ]
domaz napisał/a:
ljm napisał/a:
Dzisiaj mnie SiD chcial wywalic z bydzi... za to ze ja i 3/4 Ct chcielismy zucic jak najwiecej smokow na dluga i bedz do gory... Ale jemu to nie odpowiadalo bo ma malo fps'ow i chcial wywali nas "kopiac" ... BUEHEHE umarlem z tego... Co ja mam powidziec przy 3 smokach mam 4.6 fps , po za tym bylo bardzo mila ogolnie beczka z Popa i Slepej Babci.. A i Adi z Karolom tez dawali czadu :D :D:D


:hahaha: :hahaha: :hahaha:



taaaa i karola ktora bardzo lubi HARCOOOOORE!!11

sid zluzuj kiedys co?

po co ?? a ljm znowu nie mowisz całej prawdy, mówiłem że kopne tych co rzucaja smoke na respie i w jego okolicach !! bo według mnie jest to utrudnianie gry innym graczą tak samo jeżeli chodzi o rzucanie fleschy


bo kiedys takie ciagle napiecie zle ci zrobi na zdrowie :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group