To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - ...Zabrano mi admina?

nappy - Śro 31 Sie, 2005 11:41

Lord Dragon napisał/a:
Ronin napisał/a:
Vorek to rasista !! Na stos z nim :x :x :x :x :x


Czarownice na stos się dawało :cfaniak:


no to Vorka też można :D

ritarded l. - Śro 31 Sie, 2005 14:32

;(
sidney - Śro 31 Sie, 2005 16:15

pewnie wtedy co bydzia nowy dysk dostala to zapomnieli cie dodac :faja:
.:Solid_Snake:. - Pią 02 Wrz, 2005 23:41
Temat postu: Re: ...Zabrano mi admina?
ZP napisał/a:
Witam!
Dlaczego po raz KOLEJNY zabrano mi admina na bydzi cw huh?

Jeszcze pare dni temu mialem przynajmniej dostep do forum adminow i do forum rezerwacji, ale nie mialem flag AMX na serwie... teraz widze, ze usuneliscie mi rowniez dostep do rezerwacji.

Dodam, ze kilkakrotnie chcialem grac cw wczesniej rezerwujac, ale wchodze na serwer.. patrze a tu zadnych uprawnien.. no i musialem topiki z rezerwacjami usuwac..

Powie mi ktos dlaczego i jakim prawem ktos usuwa mnie z listy adminow? Przykro mi z tego powodu. Znowu mam oficjalną prosbe pisac i znowu uzerac sie z Vortexami itd i tlumaczyc sie "kim jestem?"

Chcialbym zeby ta sprawa sie wyjasnila pozdro


Jesli nie miales flag, a miales dostep do forum to czemu sie nie upomniales o nie? Duzo czasu minelo, dlatego myslalem ze nie grasz i poszedl del twojej linijki ;]

Dawaj na gg i nie plumkaj mi tu to Ci dodam :D Ale nie dzisiaj, bo krece proca i jak wlacze program do dodawania flag to bedzie eksplozja :D

nappy - Sob 03 Wrz, 2005 00:32
Temat postu: Re: ...Zabrano mi admina?
.:Solid_Snake:. napisał/a:
jak wlacze program do dodawania flag to bedzie eksplozja :D


czyt. jak włączy notatnik :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ritarded l. - Sob 03 Wrz, 2005 00:57

zwykly notatnik 1600 mhz @ 3000 GHZ xDDD
nappy - Sob 03 Wrz, 2005 10:38

Solid podkręcał bo w saperze mu fpsy skakały... od 2000 do NAWET 1600 :( .
.:Solid_Snake:. - Sob 03 Wrz, 2005 13:51

Smiej się smiej :] Otwórz notatnikiem duża bazę danych to pogadamy :D Wiec nie zawsze notatnik moze byc taki miluśki jeśli chodzi o obciążenie proca :] Ale na powage... aby wlaczyc notatnik, najpierw musze sie polaczyć z plikiem do edycji, a to przy wczorajszej konfiguracji działało jak zapalnik :]

Dobra, konczymy OT, Zp jak cos to na gg.

Pzdr :papa2:

nappy - Nie 04 Wrz, 2005 18:59

To może 'klozet' ? :> :P
ciasteczkowy - Nie 04 Wrz, 2005 19:09

ok klozet :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group