To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - powiekszyc map cykl o pare ciekawych map

jatokor - Pon 19 Wrz, 2005 19:21

NIE z doświadczenia adminowskiego wiem ze nie sprawdzaja sie nowe mapy i tyle, nawet te znane bo wszyscy zaraz krzyczą o VOTE albo wogóle wychodzą
bch - Pon 19 Wrz, 2005 19:24

jatokor napisał/a:
NIE z doświadczenia adminowskiego wiem ze nie sprawdzaja sie nowe mapy i tyle, nawet te znane bo wszyscy zaraz krzyczą o VOTE albo wogóle wychodzą


co?!!??! mapa jest dobra tylko gracze wkółko co klepią ff@ juz sie uzaleznili od rutyny.Mapy sa swietne bo mozna bardzo fajnie pograc i nie zrzerają FPS'ow,z reszta co bylo kiedys moze nie bedzie teraz :|.Ludzie sie zmieniaja moze wkoklko d2 i nuke im sie znudzi i pograja na strike/fire

lnk - Pon 19 Wrz, 2005 20:02

jatokor napisał/a:
NIE z doświadczenia adminowskiego wiem ze nie sprawdzaja sie nowe mapy i tyle, nawet te znane bo wszyscy zaraz krzyczą o VOTE albo wogóle wychodzą



To dajcie tylko d2 , nuke ,inferno , train . :x

MaacieK - Pon 19 Wrz, 2005 20:06

JO. :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:
Dzejms - Pon 19 Wrz, 2005 20:18

Wrrr! Wyprzedziłeś mnie. Dziś wieczorem chciałem założyć temet o mapcyklu. ;[
Do tych map dołożyłbym jeszcze ze dwie: np. de_sunny i coś tam jeszcze fajnego. Przecież nie szkodzi nic serwerowi, że jest więcej map. A jeśli tak to wywalić napewno militie. Za każdym razem jak na niej gram to ludzie chcą vota na inną.

nowik - Pon 19 Wrz, 2005 20:46

Wywalić piranesi !! jak robiłem screeny stref do tej mapy to pół godiny szukałem aż wkońcu tata musiał mi pomoć bo nie byłem wstanie sam dać rady :x :x :x
Dzejms - Pon 19 Wrz, 2005 21:07

nowik napisał/a:
Wywalić piranesi !! jak robiłem screeny stref do tej mapy to pół godiny szukałem aż wkońcu tata musiał mi pomoć bo nie byłem wstanie sam dać rady :x :x :x

No właśnie! Ci co jej nie znają - nie lubią jej. Ja ją znam i dla mnie może zostać. Natomiast vertigo i militi dałbym :banan: a.

kill - Pon 19 Wrz, 2005 21:31

Dla nowych map mowie tak :faja: ŁAPCIE :banan: :banan:
MaacieK - Pon 19 Wrz, 2005 21:50

Oczywiście mój text kill. W oryginale brzmi to tak:

ŁAPCIE W ZĘBY :banan: :banan: :banan:

siatkarz - Pon 19 Wrz, 2005 22:02

naaa takkkkkk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group