To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - powiekszyc map cykl o pare ciekawych map

lnk - Pon 19 Wrz, 2005 22:13

Ja proponuje wywalic militie i piraniesi a wstawic dla testu cpl_fire i cpl_strike .
Zawsze mozna zmienic pozniej :mrgreen:


Co wy na to ?? :rotfl:

P-C P-K - Pon 19 Wrz, 2005 22:33

Tak Tak Tak. Jak były grało się ¶wietnie. I jeszcze sunny dajcie to bedę w siódmym niebie. Wogle jaki¶ taki mało urozmaicony ten MC. I ludzie koniec gadania na piranesi. Ta mapa nie jest taka zła IMO (kampa :D ).
Anonymous - Wto 20 Wrz, 2005 06:32

Jak juz rozwod brac to na calego. Trzeba zmienic mapcykle bo mamy taki sam jak na sulku tzn (oldboysach), a wg mnie niektore mapy sa naprawde malogrywalne.
Ja bym postulowal za wyrzuceniem map:
*de_piranisi (powod: znany malo osob zna strefy)
*cs_italy (powod: wg mnie najbardziej jednostronna mapa w mapcyklu)
A jak juz bym sie rozpedzil to bym wyrzucil jeszcze mape: de_vertigo. Choc bardzo ja lubie, ale inni gracze nie za bardzo i zawsze wychodza. Jak server ma byc grywalny (troche dziwne okreslenie) to niech ja strace :faja:

sidney - Wto 20 Wrz, 2005 06:49

italy niejest najbardziej jednostronna...MILITIA jest najbardziej jednostronna :)
Dzejms - Wto 20 Wrz, 2005 08:24

Cytat:
*cs_italy (powod: wg mnie najbardziej jednostronna mapa w mapcyklu)

No co ty? Militii nigdy nie grałe¶? :hahaha:

homis - Wto 20 Wrz, 2005 11:53

Na TaK. Bardzo fajne mapy. A co do miliiti to ja ja lubie :G.
kill - Wto 20 Wrz, 2005 12:27

militie i italy to ja lubie sobie z BOT-ami pograc ale tak na servie to jest straszna lipa przez duze "L" wiec wykolegowac je z mc :mrgreen:
AdAMoS - Wto 20 Wrz, 2005 15:17

No zal, jak mozna w ogole dac militie i italie do mapcyklu :wow: Dla mnie to jest zalosne, te mapy sa beznadziejne w pelnym tego slowa znaczeniu... Te 2 mapy sa naprawde niezle, fajnie sie na nich gra, smiechowo jest :faja:
homis - Wto 20 Wrz, 2005 15:19

Militia i Italy nie s± zle ale jak wszyscy "proskillerzy" ida do terro na tych mapach to jest masakra.
MaacieK - Wto 20 Wrz, 2005 15:23

Dlaego jestem za tym ABY WYRŻNAC !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group