To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Pora na przeprosiny i prośbe o unbana

sokół - Pon 19 Wrz, 2005 20:08
Temat postu: Pora na przeprosiny i prośbe o unbana
Siema wszystkim

Właśnie dostaje wiadomość na gg o nowym adresie forum bydzi i rozpadzie cs-f.
Nawet zostałem odbanowany na forum :E .Tak sobie myśląc postanowilem poprosiś o odbanowanie z serwera bydziaTP.
wiem,zaraz zejda sie głosy na NIE i kazdy napisze ze jestem nie wychowanym %!#%!#%nem i w sumie w pewnym sensie mają racje,
no ale tak w wolnym czasie fajnie pograć ze znajomymi na serwie,pośmiać się i pograć bez nerwów że znów ktoś mnie kara w plecy :P .

Przy okazji zdjęcia bana z forum chciałem wszystkich przeprosić za moje wcześniejsze zachowanie.Szczególnie Vortexa,Pattersona i wszystkich tych którzy poczuli się urażeni.Było to nie mądre z mojej strony i teraz żałuje :/
Mam nadzieje,że rozpatrzycie moją prośbe pozytywnie.Jeżeli nie no to trudno będe żałować :) .

nara

crz^^ - Pon 19 Wrz, 2005 20:15

Na tak! :)
nappy - Pon 19 Wrz, 2005 20:21

Adamos dostał szanse... to mu też dać :)
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 20:26

ja bym dał szanse :P ale pod waruniem że przestanie grac jak BOT :hahaha:
MaacieK - Pon 19 Wrz, 2005 20:29

na tak

sid bananowy bocie :banan:

bbl` - Pon 19 Wrz, 2005 20:43

Odbanowac ptaka !! :hahaha: :hahaha: :D
nowik - Pon 19 Wrz, 2005 20:44

hmm to może odrazu odbanujemy wszystkich co ?? :D :hahaha: :hahaha: hhmmm... a co do sokoła to swoim wcześniejszym zachowaniem udowodnił nam że nie jest godny tego aby grać na tak poważnym serwerze jakim jest bydzia zatem jestem na TAK :P tak jestem na TAK slychać mnie ?? halooo... pss.. panie majster ten mikrofon zle dziala ;/ aaa on działa dobrze tylko ja nie slysze tego co mowe :x aha to przepraszam... khm.. przepraszam panstwa JESTEM NA TAK i koniec tematy ;)
ritarded l. - Pon 19 Wrz, 2005 21:09

na nie, chyba ze skl udowodni ze cos sie w nim zmienilo naprawde a nie na pokaz
sokół - Pon 19 Wrz, 2005 21:14

VorteX^^ napisał/a:
na nie, chyba ze skl udowodni ze cos sie w nim zmienilo naprawde a nie na pokaz


nie podejmowal bym sie prosby o ubana gdybym mial po chwili znowu kogos obrazic.Nauczke mam na całe zycie tak czy inaczej.


btw

:banan: nie ogarniam tego banana co on ma znaczyc :mrgreen: ?

sidney - Pon 19 Wrz, 2005 21:24

Cytat:
:banan: nie ogarniam tego banana co on ma znaczyc ? :mrgreen:


Kod:
banan - żółty owoc z kotliny kongo, ułożony w kształt litery C, raczej do spożycia, chociaż czasami używany do innych celów. po tygodniu gnije


na TAK :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group