To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Pora na przeprosiny i prośbe o unbana

bbl` - Pon 19 Wrz, 2005 21:25

Hahahahahah <3 sidney :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :x
kill - Pon 19 Wrz, 2005 21:27

na TAK
sokół - Pon 19 Wrz, 2005 21:40

sidney napisał/a:
Cytat:
:banan: nie ogarniam tego banana co on ma znaczyc ? :mrgreen:


Kod:
banan - żółty owoc z kotliny kongo, ułożony w kształt litery C, raczej do spożycia, chociaż czasami używany do innych celów. po tygodniu gnije


na TAK :)


nie napisali ze potrafi tanczyc i ma konczyny typu n0ga i rEka

nappy - Pon 19 Wrz, 2005 21:41

sidney napisał/a:
Cytat:
:banan: nie ogarniam tego banana co on ma znaczyc ? :mrgreen:


Kod:
banan - żółty owoc z kotliny kongo, ułożony w kształt litery C, raczej do spożycia, chociaż czasami używany do innych celów. po tygodniu gnije


na TAK :)


ahahahahaha poległem :hahaha:

<3 :banan:

lnk - Pon 19 Wrz, 2005 22:19

TAK ,niech ma ta ostatnia szanse :mrgreen:
Reego - Pon 19 Wrz, 2005 22:56

tak tak tak tak tak SKL CHODZ DO NAS !! !!:D:D :banan: :banan: :banan: :banan:
Anonymous - Śro 21 Wrz, 2005 19:47

Ja bym mu dal :banan: w dzioba i odbanowal !!
A tak na powaznie kazdy ma prawo miec zly dzien i nakrzyczec na kogos czy kogos obrazic i kazdy musi dostac druga szanse bo wtedy zobaczymy czy ta osoba naprawde sie zmienila.
Wiec apeluje ludzi z wyzszych sfer o odbanowanie tego ptaszka, no tzn. sokola :faja:

.:Solid_Snake:. - Czw 22 Wrz, 2005 18:48

enc'us napisał/a:
A tak na powaznie kazdy ma prawo miec zly dzien i nakrzyczec na kogos czy kogos obrazic i kazdy musi dostac druga szanse bo wtedy zobaczymy czy ta osoba naprawde sie zmienila.

Każdy ma prawo mieć zły dzień, ale nikogo to nie usprawiedliwia od obrażania i wyzywania.

ja mam taką propozycję.

Sokół dostaje unbana, ale kolejny ban, jeśli na takiego zasłuży będzie trwał okres równy sześcianowi, tego, który teraz odsiedział.

SKL, pasuje?

sokół - Czw 22 Wrz, 2005 20:36

.:Solid_Snake:. napisał/a:
enc'us napisał/a:
A tak na powaznie kazdy ma prawo miec zly dzien i nakrzyczec na kogos czy kogos obrazic i kazdy musi dostac druga szanse bo wtedy zobaczymy czy ta osoba naprawde sie zmienila.

Każdy ma prawo mieć zły dzień, ale nikogo to nie usprawiedliwia od obrażania i wyzywania.

ja mam taką propozycję.

Sokół dostaje unbana, ale kolejny ban, jeśli na takiego zasłuży będzie trwał okres równy sześcianowi, tego, który teraz odsiedział.

SKL, pasuje?


k,zgadzam sie steam id zapodam
ok STEAM_0:1:4929937 thx za ubana

.:Solid_Snake:. - Czw 22 Wrz, 2005 22:25

Done


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group