To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - Lista najlepszych programów do obsługi systemu.

psychic - Czw 03 Lis, 2005 16:18

ja nie uzywam zadnych firewall'ow bo mi lacze spowalniaja... :rotfl2:
.:Solid_Snake:. - Czw 03 Lis, 2005 16:19

Ja używam systemowego + FF i mi styka. Nic mi się nie syfi ;)
lnk - Czw 03 Lis, 2005 19:44

AVG jest marny mialem go , mulil mi sie komp .Przeskanowalem nim , dalem uptade i 0 wirusow , zainstalowalem nortona 2005 uptade , skan 82 wirusy :x .

Norton Antivirus 2005 - dobry antywirus :D
Ad aware - kazdy wie co to jest :lol:
System Mechanic 5 Professional - czysci rejestr a takze usuwa zbedne pliki , ma takze antywirusa i firewalla ale ja nie uzywam tego :rotfl:
Sygate Personal Firewall Pro v5.5 - swietny firewall , w ogole nie muli kompa .Najwazniejsze ze nie sapie ciagle o byle co jak np. kerio :twisted:
xp-AntiSpy - dobry programik , mozna np. usunac chmurki a takze raporty ze wystapil jakis
blad i wiele innych rzeczy ktore sa zbedne w windows xp .


To tyle co ja uzywam :chytrus:

psychic - Czw 03 Lis, 2005 20:32

lnk napisał/a:

xp-AntiSpy - dobry programik , mozna np. usunac chmurki a takze raporty ze wystapil jakis

To tyle co ja uzywam :chytrus:


wlasciwosci systemu (prawy klawisz i wlasciwosci na "moj komputer" :P )-->zaawansowane-->raportowanie bledow-->i zaznacz "wylacz raportowanie bledow" :P
:rotfl2:

lnk - Czw 03 Lis, 2005 22:00

psychic napisał/a:
lnk napisał/a:

xp-AntiSpy - dobry programik , mozna np. usunac chmurki a takze raporty ze wystapil jakis

To tyle co ja uzywam :chytrus:


wlasciwosci systemu (prawy klawisz i wlasciwosci na "moj komputer" :P )-->zaawansowane-->raportowanie bledow-->i zaznacz "wylacz raportowanie bledow" :P
:rotfl2:


Mmmm fajnie , tylko ze tam jest wiecej opcji niz wylaczenie tak czitersko raportowanie bledow :wow: :rotfl2:

nowik - Czw 03 Lis, 2005 22:22

AntiSpy fajny programik polecam mozna nim troche przyspieszyc działanie systemu :)
ROSOMAK - Pon 07 Lis, 2005 10:40

ja natomiast to spyware i podobnych dziadostw polecam wam :Doctor Spyware i CounterSpy - sa w 100% lepsze nizeli Ad-aware.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group