To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - prośby o flagi>>> kabaret na maxa czasami, zastanów

Ronin - Śro 16 Lis, 2005 16:05
Temat postu: prośby o flagi>>> kabaret na maxa czasami, zastanów
Ludzie, odkąd ja zostałem na tym serwie adminem wielu przyszlo i odeszło wielu odeszło tych co byli przedemna a szkoda . Co niektórzy po jakimś zastanowieniu nie powinni posiadać tej zaszczytnej funkcji. Jak czytam te prośby to reszta jak baby z kółka różańcowego piszecie "tak" a dlaczego ?? Jakoś umotywować nie trzeba ?? Przyznanie admina to ciężka praca , sam wiem jak byłem bez flagi ban, cięzko bez tego było. Zadnej woli postawy własnej, jakaś wzajemna asekuracja ?? Ja powiem na tak to on te z mi powie na tak. Ludzie i panie H@ trzeźwiej na to patrzyć.
olo84 - Śro 16 Lis, 2005 16:20

niektórzy zasługują na admy inni nie

czasami amini po miesiącu posiadania adma zaczynają go nadużywać praca adm nie jest łatwa

po za tym straciłeś flege banowania bo nadużyłeś swojej władzy wbrew regulaminowi

amin jest adminem i nie musi banować na bydzi często jest tyle osoó że kick już uniemożliwia ponowne wejście trzeba sie troche pomęczyć aby wrócić na server

najpierw sie pienisz a teraz ....

Ronin - Śro 16 Lis, 2005 17:02

olo84 napisał/a:
niektórzy zasługują na admy inni nie

czasami amini po miesiącu posiadania adma zaczynają go nadużywać praca adm nie jest łatwa

po za tym straciłeś flege banowania bo nadużyłeś swojej władzy wbrew regulaminowi

amin jest adminem i nie musi banować na bydzi często jest tyle osoó że kick już uniemożliwia ponowne wejście trzeba sie troche pomęczyć aby wrócić na server

najpierw sie pienisz a teraz ....


Olo zanim ty zaczales tutaj grać .... n/c. A flagi mam w komplecie .

ritarded l. - Śro 16 Lis, 2005 19:01

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Jak widzicie, że jakaś drużyna dostaje wciry i to ostro, to nie statsujcie w teamie wygrywającym, tylko jeśli czujecie się na siłach pomóc drużynie przegrywającej - przenieście się!





i wiele innych..
na razie na nie, jeszcze za wczesnie po utracie

Ronin - Śro 16 Lis, 2005 19:04

VorteX^^ napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Jak widzicie, że jakaś drużyna dostaje wciry i to ostro, to nie statsujcie w teamie wygrywającym, tylko jeśli czujecie się na siłach pomóc drużynie przegrywającej - przenieście się!


[url=http://img466.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


i wiele innych..
na razie na nie, jeszcze za wczesnie po utracie


Vorek, ocb tobie ??
Chyba tematy pomyliłeś ??

nowik - Śro 16 Lis, 2005 19:07

Vorek a wiesz ze nie wolno wynosic spraw z forum only @ "na zewnatrz" :P pozatym tak czy saik nei wiem o co chodzi xD
ritarded l. - Śro 16 Lis, 2005 20:03

i o to chodzi :P
olo84 - Śro 16 Lis, 2005 21:34

temat byl na forum ogólnym i część userów go czytała a tu w postach ronina kolejne kwiatki

Cytat:
Olo zanim ty zaczales tutaj grać .... n/c. A flagi mam w komplecie .


skoro masz to po co piszesz ten topic??


ronin ale z Ciebie :banan:

Ronin - Czw 17 Lis, 2005 10:05

Podobaja ci się te kwaiatki ??
olo84 - Czw 17 Lis, 2005 19:18

Ronin jedna prośba
prosze Cie wytłumacz mi jak idiocie po co napisałeś ten Topic bo jeśli po flage banowania to sorki ale nie ten dział jeśli o to że Ci sie zawodnicy i admini nie podobają to poszukaj innego forum a jeśli szukasz wsparcia ze storny graczy w tak płytki sposób ....

ile ty masz lat?? 16?? bo na tyle ten topic świadczy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group