To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - 18 slotów? Co o tym myślicie?

lnk - Śro 30 Lis, 2005 20:44

No i to byl bardzo mlodzieshowy post a takze inteligentny , chciales byc fajny ale ci nie wyszlo ;( .Przykro mi m3l3p3t@ jutro bedzie lepiej ;)
sokół - Śro 30 Lis, 2005 20:55

lnk napisał/a:
No i to byl bardzo mlodzieshowy post a takze inteligentny , chciales byc fajny ale ci nie wyszlo ;( .Przykro mi m3l3p3t@ jutro bedzie lepiej ;)


imho tutaj była agresja ze strony lNk znanego jako Marcin Ł.

iRu - Czw 01 Gru, 2005 14:49

Grałem wczoraj cały dzień i stwierdzam że gra się miernie w porownaniu do tego co było, stoję sobie na gali z dwoma ct a tu z długiej taka wbitka ze prawie fleschami mnie zabili ;) Masa jest za duża żeby to ogarnąć ze strefami rushu ,bo jeżeli by ich nie bylo pewnie jakoś ugrało by się, ale nie chodzi o ffa przeciez...Serwer traci na tym sporo. Jestem na NIE chcę 16 graczy , tak jak było najlepiej :mrgreen:
R3D.DragoN - Sob 03 Gru, 2005 14:48

Jestem na NIE
Zaduzy tlok :P lepiej bylo jak bylo 16 slotow :D

ritarded l. - Sob 03 Gru, 2005 19:24

cicho dobrze ejst :P 2 graczy na srverze mi nie robi roznicy... zwlaszcza ze zwykle bylo 17-19 tylko ze @ wypelniali limity, teraz siedza zwykli gracze
Yelonek - Nie 04 Gru, 2005 14:32

VorteX^^ napisał/a:
cicho dobrze ejst :P 2 graczy na srverze mi nie robi roznicy... zwlaszcza ze zwykle bylo 17-19 tylko ze @ wypelniali limity, teraz siedza zwykli gracze

Dokładnie, ja różnicy nie widzę.

Jedyne co jest zmienione, to faktycznie trochę bydła się znalazło, ale są to gracze, którzy wbili pierwszy raz, ale jakoś wątpie aby zwiększenie liczby slotów miało coś z tym wspólnego.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group