To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - brawo gyrl

ritarded l. - Pon 05 Gru, 2005 07:29
Temat postu: brawo gyrl
"Drogie Bravo,
Ostatnio zrobił mi się niewielki guz na kolanie. Czy to znaczy, że może to być ciąża pozamaciczna?
Zdesperowana, 16 lat"



Mam 16 lat i na razie nie chcę rozpoczynać współżycia. Ale mój chłopak ma już za sobą swój "pierwszy raz", mówi, że z powodu braku seksu strasznie boli go dół brzucha. Głupio się wtedy czuję, bo Adam przeze mnie cierpi. Ale ja naprawdę nie chcę jeszcze "tego" robić. Wyjaśniłam mu to.
No i usłyszałam: "Byłem u lekarza i on kazał mi się z kimś przespać, żeby te bóle ustąpiły". Mówił coś jeszcze o tym, że plemniki zalegają mu w nasieniowodach i dlatego go boli. Podobno lekarz nawet przepisał mu specjalne przeciwbólowe tabletki hormonalne!
Ale, niestety, powodują one bezpłodność, jeśli chłopak długo je łyka. Adam na razie bierze te pigułki, jednak prosił, żebym szybko się zdecydowała, bo nie chce stać się bezpłodny. Nie bardzo chce mi się w to wszystko wierzyć, ale Adam zapewnia mnie, że to prawda! Co robić? ---Justyna, 16 lat



Boję się antykoncepcji!

Ja i mój chłopak współżyjemy bez zabezpieczenia, bo słyszałam, że antykoncepcja jest szkodliwa. Poradźcie mi, co robić, bo nie chcę zajść w ciążę! Tamara, 16 lat



Choć mam 16 lat nie rozumiem pewnych wyrazów. Co znaczą np. orgazm, upławy, cykl miesiączkowy?



Mam powazny problem. Od jakiegos czasu ubzdurałam sobie, że można zajść w ciąze bez odbycia stosunku. Boję sę, że podajac chłopakowi rękę na powitanie mogę zajść w ciąże. Bo przecież na jego ręce mogą się znajdowąc plemniki(wiem, ze niektórzy chłopcy nie myją rąk po wyjściu z toalety/), które przeniosą się na moją rękę. Następnie ja korzystajac z toalety mogę te plamniki przenieść na moje majtki, a potem do pochwy. I z tego powodu ibsesyjnie potrafię nawet 15 razu dziennie myć ręce. mam juz tego dość, ale wstydze się powiedzieć o tym rodzicom lub iść do psychologa. Prosze napisz na łamach jaka jest mozliwość zajśia w ciąze...
Załamana!



Drogie Bravo
Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicą.Czy mój ojciec jest **cenzura**?



Zauważylem ze kiedy zsuwam napletek, przeszkadza mi jakas żyłka. Troche mnie to boli. Mam nadzieje że nie będe IMPOTENTEM Zastanawiam się czy chłopcy też mają błony dziewicze na penisach?


Moje ukochane "Bravo GIRL!"

Na początku chciałabym podziękować za to, ze wydajecie taka gazetę, która tak dokładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duży problem i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliście, ze najlepiej jest mieć ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy żyjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest trącić w wieku lat dziesięciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miałam tego pierwszego razu. W naszej klasie to już chyba tylko ja i Dorota nie kochałyśmy się z chłopakami. Dlatego właśnie proszę was o pomoc. Jak to zrobić, gdzie, kiedy i z kim? Z cyklu "Mój pierwszy raz" wynika, ze najlepiej w czasie wakacji. Dlatego próbowałam już to zrobić w sierpniu z Markiem ze starszej klasy, ale on chce zostać trenerem pokemonow i dziewczyny go zupełnie nie interesują. Sama już nie wiem, co powinnam zrobić. Tak sobie teraz siedzę, nucę, „Shape of my heart" Backstreet Boys'ow i myślę, ze najchętniej to strąciłabym dziewictwo z którymś z tych chłopaków. Jeszcze nie wiem dokładnie, z którym. Zastanawiam się pomiędzy Kevinem, a Nickiem. Mam nadzieje, ze pomożecie mi dokonać właściwego wyboru.
Kasia



"Pani psycholog!
Mam 17 lat i od dwóch lat jestem z pewnym chłopakiem. Kochamy sie bardzo. Zaczynaliśmy od wspólnych spacerów, pocałunków, pieszczot przy wyłączonym świetle. Było wspaniale! Ale parę dni temu przypadkowo zobaczyłam, jak mój chłopak się onanizuje. Dotykał swego członka i był bardzo podniecony. Aż się popłakałam. Było to takie obrzydliwe.

Teraz się zastanawiam, czy on mnie kocha. Proszę odpowiedzieć mi na list, bo to bardzo ważne dla mnie.

Weronika, lat 17, Radom"

sidney - Pon 05 Gru, 2005 07:45

jak mozna byc az tak glupim :hahaha:
patterson - Pon 05 Gru, 2005 07:55

Te całe listy to lipa...
sidney - Pon 05 Gru, 2005 08:09

pewnie ktos sobie dla jaj te listy do bravo wysylal :D
patterson - Pon 05 Gru, 2005 08:56

Zazwyczaj je redakcja pisze.
nappy - Pon 05 Gru, 2005 09:42
Temat postu: Re: brawo gyrl
VorteX^^ napisał/a:
Drogie Bravo,
Ostatnio zrobił mi się niewielki guz na kolanie. Czy to znaczy, że może to być ciąża pozamaciczna?
Zdesperowana, 16 lat"




Drogie Bravo
Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicą.Czy mój ojciec jest **cenzura**?




Te dwa mnie dosłownie zabiły :hahaha: :hahaha: :rotfl2: :rotfl2: (po pierwszym czytałem z podłogi :hahaha: )

bukers - Pon 05 Gru, 2005 11:07

TO JA NAPISZE TAK:

Drogie bravo girl:
Nie miałem stosunku od 2 m-cy. Spowodowane jest to tym , że rozstałem sie z moja miss. Dziwnie się czuje, bo nie mam jakiejs potrzeby takiej, że muszę... Aktualnie nie mam nikogo. Ale jak z nia byłem to było pięknie ale jednak coś nam nie wyszło. Napiszcie czy coś jest ze mną nie tak? :E :E

~~Łukasz 20 lat

hahah ciekawe co mi doradzą. Podejzewam, że wysla mnie do burdelu :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

patterson - Pon 05 Gru, 2005 14:17

Wyp... na bambus :E :hahaha:
bukers - Pon 05 Gru, 2005 14:28

BOzesz patt spowazniej.

My ty dyskutejemy o wielkich problemach, a ludzie tacy jak my [powyzej 20 LAT]powinnismy dawac rady tym dzieciom :D

Sory pattiszonie jeden ale z twojej rady nie skorzystam ale polecam innym :rotfl2:

Jak na pierwszy raz w sam raz :hahaha: :hahaha: :hahaha:

psychic - Pon 05 Gru, 2005 14:30
Temat postu: Re: brawo gyrl
VorteX^^ napisał/a:
"Drogie Bravo,
Drogie Bravo
Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicą.Czy mój ojciec jest **cenzura**?



Moje ukochane "Bravo GIRL!"

Na początku chciałabym podziękować za to, ze wydajecie taka gazetę, która tak dokładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duży problem i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliście, ze najlepiej jest mieć ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy żyjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest trącić w wieku lat dziesięciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miałam tego pierwszego razu. W naszej klasie to już chyba tylko ja i Dorota nie kochałyśmy się z chłopakami. Dlatego właśnie proszę was o pomoc. Jak to zrobić, gdzie, kiedy i z kim? Z cyklu "Mój pierwszy raz" wynika, ze najlepiej w czasie wakacji. Dlatego próbowałam już to zrobić w sierpniu z Markiem ze starszej klasy, ale on chce zostać trenerem pokemonow i dziewczyny go zupełnie nie interesują. Sama już nie wiem, co powinnam zrobić. Tak sobie teraz siedzę, nucę, „Shape of my heart" Backstreet Boys'ow i myślę, ze najchętniej to strąciłabym dziewictwo z którymś z tych chłopaków. Jeszcze nie wiem dokładnie, z którym. Zastanawiam się pomiędzy Kevinem, a Nickiem. Mam nadzieje, ze pomożecie mi dokonać właściwego wyboru.
Kasia


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: po tym poleglem!! :hahaha: :hahaha: :hahaha:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group