To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - pare spraw co do serwa

sokół - Śro 07 Gru, 2005 15:42
Temat postu: pare spraw co do serwa
CZE e-wymiatacze

1 sprawa to loss siejący na serwie i długie czekanie na zmiane mapy przy okazji timeouty i connection problemZ
2 sprawa to czas rundy?chyba nie wyjaśniliśmy tego do końca bo temat bodajże ucichł.
3 dust2002 i mało ludu na tej mapie.jako jedyna dodana mapa nie cieszy się duzą popularnością jak cpl'e i sunny

to na tyle n@r@555

psychic - Śro 07 Gru, 2005 16:16
Temat postu: Re: pare spraw co do serwa
sokół napisał/a:
CZE e-wymiatacze

1 sprawa to loss siejący na serwie i długie czekanie na zmiane mapy przy okazji timeouty i connection problemZ
2 sprawa to czas rundy?chyba nie wyjaśniliśmy tego do końca bo temat bodajże ucichł.
3 dust2002 i mało ludu na tej mapie.jako jedyna dodana mapa nie cieszy się duzą popularnością jak cpl'e i sunny

to na tyle n@r@555


co do 1 to losy ja tez mam (co sie dziwic :P ), a dlugie czekanie to zdaje mi sie ze dlatego bo duzo osob naraz sie z serverem laczy i moze czasem nie wyrobic ;)
2. chyba jest dobry czas
3. faktycznie malo osob gra na tej mapie..jestem za wyrzuceniem jej z mapcykla :P
:rotfl2:

sokół - Śro 07 Gru, 2005 16:21
Temat postu: Re: pare spraw co do serwa
psychic napisał/a:


a dlugie czekanie to zdaje mi sie ze dlatego bo duzo osob naraz sie z serverem laczy i moze czasem nie wyrobic ;)
:rotfl2:


aha to dla ciebie normalne? :mrgreen: bo nigdy tak nie było gdy bydzia sie dobrze sprawowała.

Melepeta - Śro 07 Gru, 2005 17:00

nic dodać nic ująć ??
psychic - Śro 07 Gru, 2005 17:05
Temat postu: Re: pare spraw co do serwa
sokół napisał/a:
psychic napisał/a:


a dlugie czekanie to zdaje mi sie ze dlatego bo duzo osob naraz sie z serverem laczy i moze czasem nie wyrobic ;)
:rotfl2:


aha to dla ciebie normalne? :mrgreen: bo nigdy tak nie było gdy bydzia sie dobrze sprawowała.

dla mnie to normalne :P ja jak mam ping 100 w dzien to jest dobrze :rotfl2: , a los mam wszedzie :P

nappy - Śro 07 Gru, 2005 19:20

loss'a nie mam, dusta2k2 lubie... tylko te timeouty - czasem jest tak, że dużo ludzi po prostu myśli 'serwer padł przy zmianie mapy, ide na coś innego' i tak po zmianie mapy zostaje 10 osób.
domaz - Śro 07 Gru, 2005 19:22

no ostatnio jakos mi dziwnie podskoczyl ping tylko na bydzi i te lossy i timeouty :F solid zrob cos :banan:
crz^^ - Śro 07 Gru, 2005 19:27

domaz napisał/a:
no ostatnio jakos mi dziwnie podskoczyl ping tylko na bydzi i te lossy i timeouty :F solid zrob cos :banan:

Ja mam to samo, w nie których momentach w ogóle nie można grać, jak jeszcze serw zlaguje i ping skoczy dla wszystkich do 300...

sokół - Śro 07 Gru, 2005 19:39

to czemu nic murzyny nie piszecie ; p trzeba coś zrobić z lossem bo łączem mam ELO ELO a skacze od 0-6 i mam takie fajne momenty jak wpadam na sciane
psychic - Śro 07 Gru, 2005 19:43

sokół napisał/a:
to czemu nic murzyny nie piszecie ; p trzeba coś zrobić z lossem bo łączem mam ELO ELO a skacze od 0-6 i mam takie fajne momenty jak wpadam na sciane

no nie mow ze jak masz loss 0-6 to juz masz jakies akcje lol od 0-10 to nic sie nie dzieje :wow: ja mam czasem 30 i wtedy to juz cos tam jest ale 0-6 to nie wiem jak :wow:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group