To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - [SPRZEDAM] Aukcja - Avatar na forum bydzi.

SiD - Nie 08 Sty, 2006 21:00

VorteX^^ napisał/a:
Cytat:
6,66



no co za odwołaj to to moja kwota !! :E

psychic - Nie 08 Sty, 2006 21:01

:hahaha: A ja sie zastanawialem z kad metallica czy inne fajne zespoly maja taka wene tworcza... jak mozna cos takiego wymyslic :D a teraz to juz wszystko jasne :D to samo solid :hahaha:
alkochol moze wszystko !!

patterson - Nie 08 Sty, 2006 21:03

A dołaczysz jakiś certyfikat oryginalności?? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
.:Solid_Snake:. - Nie 08 Sty, 2006 21:06

Napisze od ręki zezwolenie wraz z nickiem osoby, która wygrała oraz opisem avatara, adres forum, zeskanuje, wrzuce na imageshack i zamieszcze w topicu :D Bedzie mógł/mogła sobie wydrukować :]
SiD - Nie 08 Sty, 2006 21:10

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Napisze od ręki zezwolenie wraz z nickiem osoby, która wygrała oraz opisem avatara, adres forum, zeskanuje, wrzuce na imageshack i zamieszcze w topicu :D Bedzie mógł/mogła sobie wydrukować :]


jak ja wygram chce orginał poczta :x bo solid lubi wałkia czasem wytyrac :rotfl:

.:Solid_Snake:. - Nie 08 Sty, 2006 21:11

SiD napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Napisze od ręki zezwolenie wraz z nickiem osoby, która wygrała oraz opisem avatara, adres forum, zeskanuje, wrzuce na imageshack i zamieszcze w topicu :D Bedzie mógł/mogła sobie wydrukować :]


jak ja wygram chce orginał poczta :x bo solid lubi wałkia czasem wytyrac :rotfl:


Dobra, po wygraniu aukcji, wpłacie pieniędzy i po podaniu adresu wyślę oryginał pocztą. Dodałem do regulaminu aukcji ;)

BTW... SiD, zawsze możesz dać 66,6 albo 666 zł :crazy:

SiD - Nie 08 Sty, 2006 21:26

!! !! !! !! !! !! !!
Cytat:
9,99
!! !! !! !! !! !! !!
.:Solid_Snake:. - Nie 08 Sty, 2006 21:47

Przeczytał, że dostanie papier to odrazu się rzucił z zaporową ceną :D :crazy:
SiD - Nie 08 Sty, 2006 22:22

ejj dobra to jest mało atrakcyjne !! Solid mam pomysł avatar + nazwa zamiast "użytkownik" uwaga !! "bananowy król" i oswiadzcenie autenyczności pisane od recznie !! (zebym miał co w ramke wstawić i powieśić nad łużkiem !! )
.:Solid_Snake:. - Nie 08 Sty, 2006 22:24

Zwariowałeś? Na randze "Bananowy król" to my zarobimy kase dla serwera osobno :crazy:

Zalicytowałeś już :] Moze Cie ktoś przebije :]

:banan: :banan: :banan:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group