To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - Sygnatura www.cs.telsten.com.

.:Solid_Snake:. - Nie 15 Sty, 2006 20:36

VorteX^^ napisał/a:
to sie nazywa motywacja :rotfl2: :rotfl2:

Ty sie nie ciesz. Z nappym jesteście pierwsi w kolejności do uwalenia za nieróbstwo. Jedni z najstarszych stazem adminów, a poza serwerem to kompletnie NIC.

ritarded l. - Nie 15 Sty, 2006 20:43

.:Solid_Snake:. napisał/a:
VorteX^^ napisał/a:
to sie nazywa motywacja :rotfl2: :rotfl2:

Ty sie nie ciesz. Z nappym jesteście pierwsi w kolejności do uwalenia za nieróbstwo. Jedni z najstarszych stazem adminów, a poza serwerem to kompletnie NIC.


wybacz, nie jestem utalentowanym grafikiem. wspomagam serwer finansowo, jeszcze ci malo? :o

ciasteczkowy - Nie 15 Sty, 2006 20:44

Ja jestem zwolniony bo jestem emeryt :hahaha: :hahaha: :hahaha:
.:Solid_Snake:. - Nie 15 Sty, 2006 21:11

VorteX^^ napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
VorteX^^ napisał/a:
to sie nazywa motywacja :rotfl2: :rotfl2:

Ty sie nie ciesz. Z nappym jesteście pierwsi w kolejności do uwalenia za nieróbstwo. Jedni z najstarszych stazem adminów, a poza serwerem to kompletnie NIC.


wybacz, nie jestem utalentowanym grafikiem. wspomagam serwer finansowo, jeszcze ci malo? :o

Nikt Ci nie kaze stworzyć super sygnatur. Wystarczy paint i troche wyobraźni. Wazne jest przesłanie a nie super hiper przesycona efektami sygnatura, z której nikt nic nie odczyta.

A co do wparcia finansowego. Nie raz pisałem, ze to nikogo z niczego nie zwalnia, a niewpłacenie nikomu nie tworzy kłopotów czy uprzedzeń. Masz mi to zamiar wypominać?

ciasteczkowy napisał/a:
Ja jestem zwolniony bo jestem emeryt :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ty bedziesz newsy pisał jak (jeśli) strona powstanie.

:crazy:

ritarded l. - Nie 15 Sty, 2006 21:16

nie Solid ale nie rozumiem czemu uwazasz ze tworzenie sygnatur jest obowiazkowe?



:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Dzejms - Nie 15 Sty, 2006 21:26

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Fajowe!!

nappy - Nie 15 Sty, 2006 21:32

Solid ke ? Zrobiłem layout (teraz jest kodowany), przenosiłem forum (czepiasz się łatek - paranoja, niedługo wychodzi 1.12.0 oficjalna więc jaki sens jest tego? Tam będzie wszystko już ładnie zrobione...). Ale jak tam chcesz, teraz niegram _dobrze_wiesz_dlaczego_
nowik - Nie 15 Sty, 2006 21:40

nappy napisał/a:
....teraz niegram _dobrze_wiesz_dlaczego_

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: hahahaha nie moglem sorry za offtopic :) :mrgreen: :mrgreen: nappy lamko a ty bys dzisiaj na pcl-a przyjechal a nie w chacie kimales :P pozatym tak ogolnie to ja mam pytanie bo ja mialem zrobic od nowa strone ze strefami ale zaraz po tym pojawila sie wiadomosc ze ma byc storna bydzi i hest robiony layout i wiec to odlozylem zeby poprostu strona pasowala do layout-a czy jak to tam sie pisze, a teraz nie wiem czy mam robic ta storne czy ona bedzie z tym co NAL1337 robi ? :>

siatkarz - Nie 15 Sty, 2006 22:03

zniewaga?? vorek wrzuc na luz...
ritarded l. - Nie 15 Sty, 2006 22:18

siatkarz napisał/a:
zniewaga?? vorek wrzuc na luz...


slucham? :o



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group