To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - Sygnatura www.cs.telsten.com.

.:Solid_Snake:. - Nie 15 Sty, 2006 22:29

VorteX^^ napisał/a:
siatkarz napisał/a:
zniewaga?? vorek wrzuc na luz...


slucham? :o

To, że kpisz sobie jawnie. Nikt nie powiedział, że sygi są obowiązkowe, a doczepiłem się do Ciebie, bo zaczołeś szydzić w temacie, zamiast siedzieć cicho, jeśli za sig zabrać sie nie chcesz.

Nappy... piszesz ze jest kodowana. Pisałem na gg w sprawie strony, co trzeba poprawić i nawet nie odpowiedziałeś, nie mowiac o tym, ze o poinformowaniu, ze jest kodowana to chyba zapomniałeś. Łatka łatką, ale miałeś aplet podpiąć, co mówiłeś tydzień temu "zrobie jutro".

siatkarz - Nie 15 Sty, 2006 22:30

takie odpalanie pierdul z paita to przesada lekka moim zdaniem :/ tak samo z ta kasa... powiedziane jest ze kasa nikogo doniczego nie zobowiazuje i nie jest powodem udzielania przywilejow...
nappy - Nie 15 Sty, 2006 22:34

Solid, za przeproszeniem, z dupy ci ten aplet wyciągne czy jak? A co do strony, to czemu miała być zmieniana ? :o
.:Solid_Snake:. - Nie 15 Sty, 2006 22:36

nappy napisał/a:
Solid, za przeproszeniem, z ***cenzura*** ci ten aplet wyciągne czy jak? A co do strony, to czemu miała być zmieniana ? :o

M.in dlatego ze statystk nie prowadzimy to raz, dwa ze menu musi być inne, zresztą napisałem Ci na gg.

A aplet dostałeś od DUCH'a i teraz tu na publiku nie pisz "za przeproszeniem z du.py Ci wyciagne" bo mogles o tym mi napisać jak o tym gadalismy, a nie "jutro zrobie" tydzien leci, a teraz taki tekst.

domaz - Nie 15 Sty, 2006 22:37

.:Solid_Snake:. napisał/a:

Łatka łatką, ale miałeś naplet podpiąć.



uu dobra juz wiem czemu cie dzis nap nie bylo i mowiles ze sie dziwnie czujesz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nowik - Nie 15 Sty, 2006 22:38

strona miala byc zmieniana bo nie wszystkim dziala to menu latajace --.--
.:Solid_Snake:. - Nie 15 Sty, 2006 22:38

domaz napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:

Łatka łatką, ale miałeś naplet podpiąć.



uu dobra juz wiem czemu cie dzis nap nie bylo i mowiles ze sie dziwnie czujesz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pisze aplet :> Głodnemu chleb na myśli? xD

ritarded l. - Nie 15 Sty, 2006 22:40

1- nie doczepilem sie do tematu poniewaz uwazam ze jest to sluszna inicjatywa, doczepilem sie ze ty sie doczepiles ze nie zrobilem siga.
2- wplata nie pokazuje nic, oprocz tego ze rowniez sie serwerem zajmuje
3- chciales sig z pomyslem to masz

siatkarz - Pon 16 Sty, 2006 12:00

dobra wreszcie troszke wolnego :D instaluje PS'a i bede sie bawil :) wyniki zaprezentuje:)
bbl` - Pon 16 Sty, 2006 19:14

Solid jak zrobie z kompem (bo tam mam photoshopa) zrobie cos napewno :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group