To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Narodziny nowej bydzi.

.:Solid_Snake:. - Sob 21 Sty, 2006 22:05

Foto hdd dodane. Myślę, że już osiągnoł wystarczającą temperaturę po przyniesieniu go z tego mrozu, że można go pakować do kompa.
nappy - Sob 21 Sty, 2006 22:25

JEEE! Bydzia będzie u Solida w domku, na neo 256 :hahaha: :hahaha:


W poniedziałek nareszcie wraca :)

SiD - Sob 21 Sty, 2006 22:27

noo w końcu :D ale zapewne i tak sobie nie pogram bo neo ostatniu funduje mi spora dawke loss na kazdym serwie :/
psychic - Sob 21 Sty, 2006 22:29

SiD napisał/a:
noo w końcu :D ale zapewne i tak sobie nie pogram bo neo ostatniu funduje mi spora dawke loss na kazdym serwie :/

jak ja bym chcial miec takie lacze jak neo.. nawet z lossem :D

powodzienia w montowaniu ;)

SiD - Sob 21 Sty, 2006 22:33

taaa ale nie z losem 30-40 :E bo wetedy nie widać jak kolesie do ciebie strzelaja
.:Solid_Snake:. - Sob 21 Sty, 2006 22:36

O FACK! JAK SIE PRZESTRASZYŁEM!!!
Ten dysk od babci to normalnie wył. Tak jakby igła rysowała talerz :D I się przyzwyczaiłem. Podłączam tego samsunga, właczam i NIC!!! KOMP NIE DZIAŁA! :O

PRAWIE ZAWAŁU DOSTAŁEM!!!! Pikawa na maxa...

Patrze, monitor wyswietla obraz 0_o, dysk znaleziony bez problemu, wszystko ok 0_o

Tego kompa W OGOLE NIE SŁYCHAC mimo, że normalnie działa, a wszystkie wentylatory się kręcą! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: SZOK! :cfaniak: :banan:

Dodałem foto złożonego kompa.

Pozdro

psychic - Sob 21 Sty, 2006 22:36

SiD napisał/a:
taaa ale nie z losem 30-40 :E bo wetedy nie widać jak kolesie do ciebie strzelaja

tobie to minie a ja moge tylko w nocy po 12 grac :(
w dzien to mnie z serva wurzuca :(

[ Dodano: Sob 21 Sty, 2006 22:37 ]
.:Solid_Snake:. napisał/a:
O FACK! JAK SIE PRZESTRASZYŁEM!!!
Ten dysk od babci to normalnie wył. Tak jakby igła rysowała talerz :D I się przyzwyczaiłem. Podłączam tego samsunga, właczam i NIC!!! KOMP NIE DZIAŁA! :O

PRAWIE ZAWAŁU DOSTAŁEM!!!! Pikawa na maxa...

Patrze, monitor wyswietla obraz 0_o, dysk znaleziony bez problemu, wszystko ok 0_o

Tego kompa W OGOLE NIE SŁYCHAC mimo, że normalnie działa, a wszystkie wentylatory się kręcą! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: SZOK! :cfaniak: :banan:

Dodałem foto złożonego kompa.

Pozdro

solid jedziesz jedziesz !! !! :D :D

nappy - Sob 21 Sty, 2006 22:38

gj solid :*
.:Solid_Snake:. - Sob 21 Sty, 2006 22:41

ŁINDOŁS łyknoł hdd bez problemu. Jak się uruchomi windows to zapodaje prime i superPi aby sprawdzić stabilność. Potem puszcze jakiegoś Mark'a, ale napewno nie 3dMark'a ;D.

Jak bedzie ok, to lecę z linuchem.

_rOsO_ - Sob 21 Sty, 2006 23:32

ech.... jakież to podniecające, takie oczekiwanie :P

Ciekawe jak to będzie grać na nowej Bydzi, czy mój hajk skill dalej będzie tak niesamowicie kosmiczny :)

pozdrawiam moich fanóf :crazy:

P.S Solid sprawdź czy wiatraczki sie kręcą w dobrą strone i czy nie za szybko, żeby komp nie latał pod sufitem w serwerowni telstenu :P







ten P.S to był żart :wow:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group