To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Którą mapę wyrzucić z ML?

.:Solid_Snake:. - Czw 26 Sty, 2006 12:11
Temat postu: Którą mapę wyrzucić z ML?
Odrazu mówie - nie pisać "wywal wszystkie" itp itd. Jedna wypada i tylko jedna. Musi tak byc, żeby zmiana dobrze działała (zeby nie było sytuacji, że do wyboru na nextmap bedą tylko te 5 map)

cs_italy "Italy - Hostage Rescue"
cs_militia "Militia - Hostage Rescue"
de_chateau "Chateau - Bomb/Defuse"
de_piranesi "Piranesi - Bomb/Defuse"
de_vertigo "Vertigo - Bomb/Defuse"

Głosujcie

Ja wybieram vertigo.

psychic - Czw 26 Sty, 2006 12:15

de_chateau :D
sidney - Czw 26 Sty, 2006 12:21

militia
bbl` - Czw 26 Sty, 2006 14:29

millitia
Yelonek - Czw 26 Sty, 2006 14:48

militia
crz^^ - Czw 26 Sty, 2006 15:09

ITALY
Dzejms - Czw 26 Sty, 2006 15:17

Będę strzelał: - Milita - :banan:
nowik - Czw 26 Sty, 2006 15:25

hahaha 4 osoby mowia ze militia a w ankiecie tylko 2 wypadly :D a ja jestem za tym zeby poleciala piranesi bo tej mapy nigdy nie zrozumiem :X
ROSOMAK - Czw 26 Sty, 2006 15:47

de_chateau ta mapa jakos mi nie lezy
akira - Czw 26 Sty, 2006 15:48

z tych 5 map tylko chateau sie nadaje do grania... nie rozumiem dlaczego ma najwiecej glosow :0o: ciekaw jestem ile z tych osob co na nia glosowaly graly na niej wiecej niz raz... pewnie nikt :E
italy... chyba kazdy wie jak na tej mapie gra wyglada :S terro zlapie awpy i koniec gry ^_^
militia - rownie "fajna" mapa co italy i na tej samej zasadzie :P tylko ze tu jak w ct znajdzie sie z 2-3 ludzikow ktorzy umieja grac awpa to da sie jakos wejsc do domku... ale tam juz na nas czeka stado statsow siedzacych przy zakladnikach :rotfl:
chateau - fajna mapa :mrgreen: no moze nie jest jakas super wypas ale nie jest zla
piranesi... ta mapa ma w sobie cos takiego ze nikt nie chce na niej grac :P niby nie jest stronnicza ale ma w sobie cos co odrzuca :x
vertigo - nie rozumiem tej mapy :P kto ja w ogole wymyslil^^ przeciez terro to tutaj sobie nie pogra :rotfl:

trudny wybor bo o ile piranesi mogloby zostac to italy, militia i vertigo sa tak nierowne ze ciezko grac :\ ale zeby nie wypadl chateau glosuje na vertigo bo ta jest chyba najbardziej nierowna i bezsensowna mapa :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group