To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Problemy z CS 1.6/CZ - Problem z myszką

Szczuras - Czw 09 Lut, 2006 22:28
Temat postu: Problem z myszką
Witam mam taki oto problem gdy juz wejde na jakis server i zaczynam grac to myszka łapie takie cos jak by freez. Poprostu staje w miejscu i po 3 sekundach sie odwiesza. Wcześniej tak nie było. CS jest orginalny.
Dodam ze mam tak właśnie tylko w CS w innych grach sie to nie dzieje. Zmieniałem sterowniki do grafiki do myszki, czysciłem myszke, z podkładką oraz bez, wyłączałem wszystkie programy jakie mogły by obciążać neta, zmieniałem w ustawieniach garafy z DirectX na OpenGL i dalej to samo. Już nie wiem co można zrobić ? Na botach jest tak samo ale rzadziej.

siatkarz - Czw 09 Lut, 2006 23:08

mam to samo... macie jakies pomysly? zwisy ma, zatnie na chwile, loss podskoczy do 1-5 i po chwili jest ok... ale to tylko w cs... tez wczesniej nie mialem tego problemu a gralem na tym samym cfg
ritarded l. - Czw 09 Lut, 2006 23:15

moze podacie model myszki?
Szczuras - Czw 09 Lut, 2006 23:26

Ja Mam A4 Swop 80 Office 8K. Tania myszka ale zawsze cos :P
sidney - Pią 10 Lut, 2006 00:03

a czy dzieje sie tak przy szybszych ruchach myszki?
psychic - Pią 10 Lut, 2006 07:32

siatkarz napisał/a:
mam to samo... macie jakies pomysly? zwisy ma, zatnie na chwile, loss podskoczy do 1-5 i po chwili jest ok... ale to tylko w cs... tez wczesniej nie mialem tego problemu a gralem na tym samym cfg


dokupcie wiecej pamieci ram :D

siatkarz - Pią 10 Lut, 2006 07:42

tez mam jakiegos a4techa.... ale psc czy napewno ram ma na to wplyw?
psychic - Pią 10 Lut, 2006 14:21

siatkarz napisał/a:
tez mam jakiegos a4techa.... ale psc czy napewno ram ma na to wplyw?

tak mi sie zdaje..jak masz zwisy czy nagle ci zatnie na chwile do prawdopodobnie ram..
a wiedza ile ty masz to jest bardziej pewne :D

Szczuras - Pią 10 Lut, 2006 16:23

dokupcie wiecej pamieci ram :D

Nie no mam 768Mb ram i jak narazie nie mam kasy bo musze kupic dysk. Ale to sie tak nagle zaczeło dziać. Więc ram to chyba nie bedzie miał na to wpływu

bbl` - Pią 10 Lut, 2006 16:57

Moze zmiencie myszke ? :P :chytrus:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group