To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pchli targ - Koszulki CS-a na życzenie

Dzejms - Wto 18 Kwi, 2006 13:20
Temat postu: Koszulki CS-a na życzenie
Mogę zrobić koszulki pod indywidualne zamówienie. Oto przykład:



Koszt koszulki na zdjęciu to 35 zł + koszt wysyłki ( 6,5 zł ). Cena zawiera wartość koszulki, która wynosi 14 zł.
Koszulka dobrej jakości (140g). Nadruk flock (wgrzewana folia z meszkiem - wysoka trwałość.
Mogę wykonać również inne np. z tyłu też nadruk itp. Cena może ulec wtedy zmianie. Należy przesłać do mnie swój projekt lub opis - podam wtedy koszt konkretnej koszulki.
Proszę pamiętać, że są to jednostkowe wyroby i nie można tu równać się z ceną koszulek produkowanych seryjnie !

UWAGA ! PRAĆ RĘCZNIE.

Pytania do mnie na moje GG.
Informacje mojej firmy o nadrukach również tu nadruki na koszulkach

_rOsO_ - Wto 18 Kwi, 2006 13:30

A do mnie taka już leci :D
ciasteczkowy - Wto 18 Kwi, 2006 13:51

a ile by kosztowało z przodu tak jak rosół a z tyłu jak piłkarze tylko ciasteczkowy potwór ??
bo jak cena podobna to po 10 zamawiam sobie

Dzejms - Wto 18 Kwi, 2006 13:54

ciasteczkowy napisał/a:
a ile by kosztowało z przodu tak jak rosół a z tyłu jak piłkarze tylko ciasteczkowy potwór ??
bo jak cena podobna to po 10 zamawiam sobie

Na pewno byłaby droższa.

Jeszcze raz mówię:
Wyceny na GG, PW lub tel. do firmy (prosić Janusza). :faja:

Melepeta - Wto 18 Kwi, 2006 15:21

jakie fajne hah ja też sobie zrobie :]
YekyL - Wto 18 Kwi, 2006 15:23

Ja moge korektorem komus za 5 zl cos takiego zrobic :P :P
.:Solid_Snake:. - Wto 18 Kwi, 2006 15:30

Przyklejam.

Dzejms - projekty dowolne? Tj np na plecach napis bydziaSQ i pod nim adres www.cs.telsten.com da rade?

Dzejms - Wto 18 Kwi, 2006 18:54

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Przyklejam.

Dzejms - projekty dowolne? Tj np na plecach napis bydziaSQ i pod nim adres www.cs.telsten.com da rade?


Raczej tak, ale czy to oprócz tego co na przedzie - to nie w tej cenie.

YekyL - Wto 18 Kwi, 2006 19:14

Czy zysk zostanie przeznaczony na bydzie jesli tak to fajnie jesli nie to za drogo.
nowik - Wto 18 Kwi, 2006 20:02

YekyL napisał/a:
Czy zysk zostanie przeznaczony na bydzie jesli tak to fajnie jesli nie to za drogo.

Eee... za drogo ? no dobra po primo jest to firma prywatna zatem jakos zyc musi a tutaj sie reklamuje poniewaz niektorzy chca takie koszulki i wiadomo zemoze byc jakies zainteresowanie, po secundo kazda forma reklamy sie liczy, po tercjo za 35 zł dostajesz: - koszulke i dowolny znaczek na niej z wysylka prosto do Twojego domu ? i to dla za drogo ? no to ja nie wiem.... pozdro ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group