To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pchli targ - Koszulki CS-a na życzenie

YekyL - Wto 18 Kwi, 2006 20:29

Za 35 zl + 6 zl przesyla = 41 zl mam juz dosc drogiego shirta z nadrukiem na calej powierzchni -.-
nowik - Wto 18 Kwi, 2006 20:31

No wiesz, praktycznie za koszulke normalna placisz nie firmowa te 14zł czy tam ile i masz, a tak to mozesz dac sobie jakikolwiek nadruk jaki chceszi mozesz szpanowac;) wiadomo szpan kosztuje :P ale i tak to jest cena porownywalna do orginalnej koszulki i koszty i tak z tego co mi wiadomo sa niskie, jakis zysk z tego musi jednak byc ;) pozdro :P
Melepeta - Wto 18 Kwi, 2006 21:12

Yekyl ale po co ta gadka ... ?? jezeli uwazasz, że za drogo to nie kupój nikt ci nie każe jej kupować ... proste ... :0o:
_rOsO_ - Wto 18 Kwi, 2006 21:30

YekyL napisał/a:
Za 35 zl + 6 zl przesyla = 41 zl mam juz dosc drogiego shirta z nadrukiem na calej powierzchni -.-


Nie chcesz nie kupujesz, targować się na targu można. Tutaj masz ofertę i jak ci nie pasi to daj ignora i już. Lepper mode off

YekyL - Wto 18 Kwi, 2006 21:53

Ale ja sie nie targowalem tylko z nowikiem rozmawialem chyba od tego jest forum :)
qBert - Wto 18 Kwi, 2006 22:08

A moje pytanie brzmi: czy dało by się jakąś lepszą koszulke załatwić? Bo ja nie mam zaufania do t-shirtów za 14 zeta... Zaraz się rozciągnie, popruje etc. Wiadomo że było by drożej... Kiedyś chciałem sobie robić takie t-shity z kumplami i znalazłem czyste koszulki Fruit of the Loom za jakieś 30 zeta... Może coś takiego?
Dzejms - Wto 18 Kwi, 2006 22:24

qBert napisał/a:
A moje pytanie brzmi: czy dało by się jakąś lepszą koszulke załatwić? Bo ja nie mam zaufania do t-shirtów za 14 zeta... Zaraz się rozciągnie, popruje etc. Wiadomo że było by drożej... Kiedyś chciałem sobie robić takie t-shity z kumplami i znalazłem czyste koszulki Fruit of the Loom za jakieś 30 zeta... Może coś takiego?

Jeśli wytrzyma 200 stopni C podczas wgrzewania - to może być. Przeważnie wszystkie bawełniane wytrzymują, chyba że na metce mają przekreślone żelazko to trzeba testy zrobić, albo na własne ryzyko klienta mogę zrobić.
Wiadomo, jak będzie lepsza koszulka to i całość wytrzyma dłużej.
Na temat kosztów, to jakby takie zlecenie do mnie trafiło z ulicy to koszt byłby dwa razy wyższy. Zrozumcie, że wytworzenie obojętnie czego w jednym egzemplarzu nie może kosztować tyle ile w seryjnej produkcji - myślałem, że to logiczne i wszyscy rozumieją - a jednak sie myliłem. :faja:

.:Solid_Snake:. - Wto 18 Kwi, 2006 22:26

YekyL napisał/a:
Za 35 zl + 6 zl przesyla = 41 zl mam juz dosc drogiego shirta z nadrukiem na calej powierzchni -.-

Ta tylko, ze te shirty są robione masowo wg jednego wzoru, sprzedawane hurtowo. Tutaj zamawiasz pojedyńczą sztukę wg jednego, własnego projektu. Jakbyś sie znał na ekonomii to bys wiedział, ze takie coś jest mało opłacalne dla producenta, a tutaj cena i tak jest dość dobra.

Dzejms. Mozesz przedstawić ofertę? Topic przyklejony wiec i oferta pełna sie przyda.
Np cena z nadrukiem z jednej strony, z nadrukiem na dwóch stronach.
Moze cena na lepszej jakosciowo koszulce (bo niektorzy wybrzydzają :P )
Moze jeszcze jakieś bluzy czarne?

Na bydzie nic nie idzie, bo bydzia narazie kasy nie potrzebuje wiec nie gromadzimy zeby tylko gromadzić.

Kupujecie jako gracze i zarabia na tym ten, kto sprzedaje. I tak uwazam, ze mamy taniej troche niz w innych firmach.

kodik - Czw 20 Kwi, 2006 13:34

ja własnie jestem w trakcie zamawiania :D
bbl` - Czw 20 Kwi, 2006 13:41

Ci co zamawiaja, jak dojdzie do was shirt to walnijcie fote i wrzuccie tu :) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group