To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pchli targ - Koszulki CS-a na życzenie

Dzejms - Pon 18 Wrz, 2006 09:15

Azrael napisał/a:
ja zamówiłem, jak jakościowo bedą OK, to ściągne ich więcej :)

A jak mam ci odpisać? Masz PW wyłączone!

ROSOMAK - Śro 20 Wrz, 2006 18:18

No no no jestem zainteresowany - wysle Ci logo itd. i poczekamy na cene - dodam ze na allegro wyslalem podobne , porownam cene i zobaczymy.
Dzejms - Pon 09 Paź, 2006 15:17

Azrael i jak? Zadowolony? Pisz prawdę! :E
Azrael - Pon 09 Paź, 2006 15:30

Koszulka na prawde w porządku, tylke że u mnie znaczek z przodu troche duży (no cóż nie określiłem się jaki duży ma być) . Materiał wydaje sie solidny. Jak dorwe aparat to wam pokaże.
Ciachoo - Pią 29 Gru, 2006 14:11

ja tyz załatwiłem sobie u Dżejmsa bluzki . polecam, ino wyglądają s0 pr0 a i jakość materiału dobra jest. fotkę kiedyś dam ;p
Kerrigan - Czw 22 Lut, 2007 08:56

A to sie dobrze sklada - bo ja mam w takim razie pytanie bezposrednio do Ciebie Dzejms :)
Otoz pisze w sprawie zwizanej z kubeczkami o ktorych rozmawiales z niejakim Big Shu (teczufka). Mam projekt gotowy w corelu 9 z czcionkami pozamienianymi na krzywe tylko pytanie czy da sie takie cosik metoda - tricolor - nadrukowac na kubek ?



Teoretycznie towystepuja tu tylko 3 kolory choc odcieni (skali szaroci moze byc wiecej) pytam, bo jesli nie , to musimy zastosowac wariant "B" czyli zmiane loga :)

Pozdrawiam
i czekam na odpowiedz :)

kiciper - Wto 05 Cze, 2007 17:34

dzejms macie koszulki
TELETUBISIE :D
jak tam to daj wzory

potek - Wto 05 Cze, 2007 18:10

ja bym chętnie kupił taką koszulkę z napisem http://www.kalikst.internetdsl.pl/fot/image001.jpg
WEGier - Wto 05 Cze, 2007 19:34

potek napisał/a:
ja bym chętnie kupił taką koszulkę z napisem http://www.kalikst.internetdsl.pl/fot/image001.jpg


tyż chce ;(

siatkarz - Wto 05 Cze, 2007 19:49

tez bym chcial :D dla brata na 18 xD ale beczka .. teletubisie roX


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group