To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - Bardzo chcialbym dolaczyc do jakiegos klanu

Filip - Czw 27 Kwi, 2006 16:55
Temat postu: Bardzo chcialbym dolaczyc do jakiegos klanu
Chcialbym dolaczyc do jakiegos klanu. Jesli bedziecie zainteresowanie to wiecie gdzie szukac filipa
sidney - Czw 27 Kwi, 2006 18:12

:wow:
ritarded l. - Czw 27 Kwi, 2006 19:23

hm... f@jnie :rotfl2:
psychic - Czw 27 Kwi, 2006 21:58

:hahaha: :x :wow: :crazy:
// przeniesc do ot, a moze nawet do humoru :E

neverling~ - Pią 28 Kwi, 2006 07:40

:hahaha:
Dzejms - Pią 28 Kwi, 2006 08:52

Dajcie mu spokój. On przecież ma dopiero 12 lat. Zamiast nabijania się może doradźcie mu coś dobrego. Chociażby to, żeby skończył zanim zacznie na dobre, bo CS to jak narkotyk przecież (dla niektórych). :faja:
siatkarz - Pią 28 Kwi, 2006 09:06

to o czym mowi dzejms to prawda... zreszta nie wiem czy z tym pacjentem mozna cos zrobic.... patrzac na jego zainteresowania wnioskuje ze jest juz za pozno :D hehehe

Filip.... jezeli masz jescze opakowanie po cs'ie to przygladnij mu sie dokladnie... na 100% gdzies na okladce nie bez powodu jest napisane ze gra jest dla ludzi powyzej 16 roku zycia! taki znaczek 16+ czy jakos tak :) przemysl to! (jak dobrze poszukasz na forum to nawet gdzies jest zdjecie takiej plytki :) psc robil :P )

P-C P-K - Pią 28 Kwi, 2006 09:22

No ja mam taki klan wiesz troche podworkowy ale zawsze nie? Mamy tag
..::=)([OMFG.GAmerz])(=::.. i teamspika na banicie.pl i wogle to kiedys sie zglosilismy do cb ale nas juz zamrozili dawno. Jak bedziesz w klanie to bedziesz mogl grac z naszym tagiem nie? A i nik musisz miec jakis bardziej wypasiony np FiL1p albo cos takiego nie? Rozumisz o co chodzi. Wypaś nika i pogadamy wtedy. A no i musisz mieć skilla na cw więc pamiętaj żeby dużo grac na bydzi zeby cwiczyc skilla.

Jestem okrutny. :twisted:

Cashreen - Pią 28 Kwi, 2006 20:56

Ak i awp naucz sie to pogadamy :P :crazy:

Jestem szatanem w ciele człowieka :P :crazy:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group