To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Problemy z CS 1.6/CZ - Zwichy ? ~~

neverling~ - ¦ro 07 Cze, 2006 15:00
Temat postu: Zwichy ? ~~
W ostatnim czasie kiedy znalazlem troche czasu aby pograc to po 10 min. grania na b1 (nie istotne) dziwna rzecz sie dzieje. Mianowicie wszystko zaczyna wisiec. Nie dziala klawiatura i myszka. Gra chodzi normalnie tak jak powina ale ja nie moge isc ani w przod ani w tyl ani sie obrocic. Nie moge wyjsc do windowsa poprostu kaplica.

Wlasnie chce przescanowac PC ale pisze temat poniewaz moze komus sie cos takiego przytrafilo i wie jak to 'zreperowac' :lol:

ritarded l. - ¦ro 07 Cze, 2006 16:57

hm dokladnie nie wiem, ale moze zbytnie obiazenie procka i sie wiesza z powodu temperatury?
teczufka - ¦ro 07 Cze, 2006 17:20

Polecam sciagniecie programu MEMTEST i sprawdzenie kosci RAM i ewentualnie dobry skan antywirusem
ROSOMAK - ¦ro 07 Cze, 2006 21:52

1.Wylacz odswiezanie systemu
2.Wystarczy skan kaspersky online
3.Jaki komp bo chyba to podstawa na przyszlosc- chyba to 1 sie pisze ;>

acha, odnosnie tych Mam test czy jakos tak, piernicz programy zrob tak: bierzesz do reki zwykla gumke do wycierania ze szkoly wycierasz temat podpinasz i juz - pamietaj kolejny program to kolejne gowno

teczufka - ¦ro 07 Cze, 2006 22:10

Widze ze nawet nazwy nie znasz, to programik dosowy ktory przeprowadza test kazdego sektora RAMu, a skaner moze raczej polece pande ;)
jest jeszcze jedna kwestia o ktorej zapomnialem, napeczniale kondensatory na plycie glowej, tu problem jest z deka wiekszy, trzeba na serwis wziasc (lub znalesc elektronika ;>)

WEGier - ¦ro 07 Cze, 2006 22:43

jak wył±czyć od¶wieżanie systemu i co to da ?? :wstydni¶:
neverling~ - Czw 08 Cze, 2006 10:33

Skanowalem i 2 wiry wykrylo. Zaraz zobacze czy nadal jest tak samo.

A PC moj to :

Celeron 3.0 :E
RAM DDR KINGSTONE 2 x 512 400mhz
GeForce 4 Ti 128/128
Zasilacz 60w (wykrecony bo stara obudowa i sie przegrzewal)

Myszke tez? :banan:


Ale wczesniej tego problemu nie bylo : *

[ Dodano: Nie 11 Cze, 2006 04:30 ]
Nie wiem jak to zrobilem ale juz jest ok ~~
samo minelo :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group