To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Zmiany w MC

Uczulony` - Czw 13 Lip, 2006 07:01
Temat postu: Zmiany w MC
no wiadomo jak cos trza zmienic to tylko na lepsze, wiec nie opierac sie tylko vote vote vote, a pozniej yes yes yes!
Dzejms - Czw 13 Lip, 2006 07:33

Będę strzelał co wygra? Hmmmm? Niech się skupię.... Wiem!!!!! Wygra opcja TAK!!! Hurrra wygrałem! A co? Nic. Tak samo jak to głososwanie nie wniesie nic nowego. Bez sensu. Nie głosuję. :faja:
WEGier - Czw 13 Lip, 2006 08:09

spróbować zawsze warto :mrgreen:
Widelec - Czw 13 Lip, 2006 10:02

DzejmsBlond napisał/a:
Będę strzelał co wygra? Hmmmm? Niech się skupię.... Wiem!!!!! Wygra opcja TAK!!! Hurrra wygrałem! A co? Nic. Tak samo jak to głososwanie nie wniesie nic nowego. Bez sensu. Nie głosuję. :faja:


pozytywne nastawienie --.--

akira - Czw 13 Lip, 2006 10:19

wybierz tylko 2 odpowiedzi? :wstydni¶:
to mozna dac tak i nie :rotfl2: :E dobrze ze nie ma Tak i oczywiscie ze tak :mrgreen:

teczufka - Czw 13 Lip, 2006 10:35

Juz jest jedno, a co do aknkiety chodzilo mi bardziej
temat: [nazwa_mapy]
opis: dodac/usunac
Opcje: TAK lub NIE (z jedna do wyboru!:>)

Uczulony` - Czw 13 Lip, 2006 11:20

sry to moja 1 ankieta :wstydni¶: wiec sry wielkie. narazie zobaczymy czy wogole jest chec zmienienia czegos na cos. Jesli tak to wtedy mozna sie zastanawiac ktora to mapke wyciupac a ktora wciepac do MC
Dzejms - Czw 13 Lip, 2006 11:39

WEGier napisał/a:
spróbować zawsze warto :mrgreen:

Ale co spróbować?
Wiadomo, że prawie 100% graczy chce jak±¶ inn± mapę w MC. Wynik tej ankiety jest tak przewidywalny jak wynik wyborów na prezydenta Białorusi. Jedynie Ci co się tu wypowiedz± polepsz± sobie swoje statystyki. Ja mam +2. Zreszt± teczufka wyja¶nił ocb. :faja:

nappy - Czw 13 Lip, 2006 11:42

+1
WEGier - Czw 13 Lip, 2006 13:06

w pro¶bach macie ankiety na pare map, napisałem tylko 4 ankiety bo nie miałem czasu na więcej, jak kto¶ ma ochotę to więcej map jest TU


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group