To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - Starsi admini - new world order

Dzejms - Pon 17 Lip, 2006 08:18

Bardzo dobra decyzja Solida.
Bardzo dobry wybór składu S@.
Dzięki za pamięć Vortx i Wegier, ale przyznam się, że nie mam tyle czasu co mój syn na czytanie forum (b. dużo tematów nie związanych z serwerem ignoruję). Nie wspomnę już o umiejętnościach (linux, html, hlds itd) . Napewno będę go wspierał jak mnie o to poprosi. a jak nie to też, ale kolacji nie będzie wtedy :lol: :faja:

KankerNooB - Pon 17 Lip, 2006 08:39

chyba najlepszy wybor
teraz do roboty panie
ciastek pamietaj kto jest pro -TY :)

bbl` - Pon 17 Lip, 2006 09:41

GL :) .
Widelec - Pon 17 Lip, 2006 11:09

Pomysl bardzo dobry moim zdaniem. Co do nazwy tez jest dobra (i kolorek fajny :E ).
Ludzie tez chyba dobrze dobrani. Mam nadzieje ze serverowi wyjdzie to na dobre.

RadukE - Pon 17 Lip, 2006 12:44

heh ;) no coz co bedzie to bedzie :) mam nadzieje ze bydzia wyjdzie na tym lepiej niz gorzej, a Solidowi jedynie mozna zyczyc powodzenia :papa2: GL :*
mOrb - Pon 17 Lip, 2006 14:11

Tak myślałem, że do tego dojdzie, w sumie to i lepiej. Teraz przynajmniej będziemy mogli oczekiwać bardziej natychmiastowych reakcji na to co się dzieje na servie jak i na forum naszym kochanym :* Ogólnie oceniam spoko, święta trójca :] dobrze wyselekcjonowana, tylko ta nazwa "Seniorzy" troche zalatuje podeszlą demencją :hahaha: ale spox !!

Życzę powodzenia :faja:

.:Solid_Snake:. - Pon 17 Lip, 2006 22:19

WEGier napisał/a:
PS takie pytanko - jeżeli S@ będą coś nie tak, to można ich tak "kopen w dupen na otrzeźwień" ? :D

tak, ale raczej to nie bedzie potrzebne. Wyrazam przynajmniej taką szczerą nadzieje. Zresztą starałem sie tak dobrac ludzi, aby prawdopodobienstwo wystąpienia takiej sytuacji bylo jak najmniejsze.

siatkarz - Pon 17 Lip, 2006 22:37

jakis tam porzadek narazie wprowadzili. nie zapeszajac.

oby nie bylo gorzej.

psychic - Pią 21 Lip, 2006 17:20

dobra sklad, a ty Solid wracaj jak najszybciej i powodzenia.
nowik - Wto 01 Sty, 2008 21:45

Solid_Snake napisał/a:
Lista S@ jest zamknieta i nie da sie na nią wskoczyc. Jedyna możliwość to, gdy ktorys z S@ zrezygnuje lub straci ta funkcje, gdy ewidentie bedzie dzialał na szkode serwerów. W tą ostatnią sytuacje szczerze wątpie, ale co do rezygnacji - jak widac, rozne rzeczy sie w zyciu osobistym przytrafiaja. Jednak zadne prosby o S@ itd nic nie dadzą. Przydzial następuje odgornie.

Zgodnie z tymi słowami Solida w zwiazku rezygnacja ciasteczkowego potwora z funkcji S@ informujemy co nastepuje.
Ciasteczkowy zostaje przeniesiony do funkcji normalnego administratora, za zaslugi otrzymuje on status VIPa.
Natomiast wybory zastepcy ciasteczkowego podjete byly w gronie 3 S@ i H@.
Po naradzie jako 3 S@ zostaje wybrany WEGier jako najbardzoej odpowiedni kandydat do tej funkcji. Informujemy także, iż od tej decyzji nie ma odwolania.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group