To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Pro skill ludzi znikąd

ritarded l. - Pią 11 Sie, 2006 21:59

marv: dokladnie. czasami tez w CB. ale pamietaj z skillowcy daja konta steam mlodszemu bratu albo sprzedaja. ale jest to marginalne. ale ktos z kontem steam_0:0:1xxxxxxxxxx to na bank na steambescie jedzie.
mayz - Pią 11 Sie, 2006 23:28

Mysle ze powinno sie wylaczyc mozliwosc specators, a zdjac haslo z hltv i zrobic publiczne. Jak ktos bedzie mial podejrzenia to wchodzi na ip hltv ktore by bylo podane na forum i po problemie..
ritarded l. - Sob 12 Sie, 2006 00:01

wow nie wiedzialem ze mamy hltv dla spectatorow !! !
mOrb - Sob 12 Sie, 2006 03:10

eeeee tam.....ja jestem zdania, ze nie da sie tego jakos wyeliminowac. Zawsze na b1 beda wchodzic rozni gracze...i wez to wszystko wylap. Ale admini mogliby rzeczywiscie troche czesciej uzywac flagi ban :twisted:
mayz - Sob 12 Sie, 2006 10:49

VorteX^^ napisał/a:
wow nie wiedzialem ze mamy hltv dla spectatorow !! !


No ja tez nie, jesli to pisales do mojego postu to naucz sie czytac ze zrozumieniem.

mARV - Pon 14 Sie, 2006 08:42
Temat postu: Hmm
1 juz wpadł przynajmniej admin tym razem sie spisał, choć podobno to nie on grał na tym koncie :) . Zostało jeszcze 2 cwaniaczków co lubią sobie czasem odpalić Wuchacza, a uchylę tajemnicy ze też stali bywalcy bydzi.
KankerNooB - Pon 14 Sie, 2006 09:21
Temat postu: Re: Hmm
mARV napisał/a:
1 juz wpadł przynajmniej admin tym razem sie spisał, choć podobno to nie on grał na tym koncie :) . Zostało jeszcze 2 cwaniaczków co lubią sobie czasem odpalić Wuchacza, a uchylę tajemnicy ze też stali bywalcy bydzi.


marv tych 2 stalych bywalcow bydzi na wuchaczu to BABCIA i Wyngier ?:) hahaha

WEGier - Pon 14 Sie, 2006 09:31
Temat postu: Re: Hmm
KankerNooB napisał/a:
mARV napisał/a:
1 juz wpadł przynajmniej admin tym razem sie spisał, choć podobno to nie on grał na tym koncie :) . Zostało jeszcze 2 cwaniaczków co lubią sobie czasem odpalić Wuchacza, a uchylę tajemnicy ze też stali bywalcy bydzi.


marv tych 2 stalych bywalcow bydzi na wuchaczu to BABCIA i Wyngier ?:) hahaha


chyba wąchaczu :hahaha: :hahaha:

a poważnie ... cały <cenzura> weekend siedziałem na <cenzura> spekcie i nagrywałem, i ciągle sytuacje się powtarzały - skillor w pewnym momencie zostaje na resie i skill spada do 0, w końcu przez cs chat prosiłem znajomych graczy aby zwrócili uwagę - ale nieważne - uznaje weekend za udany :mrgreen:

Moras - Pon 14 Sie, 2006 09:34
Temat postu: Re: Hmm
WEGier napisał/a:
KankerNooB napisał/a:
mARV napisał/a:
1 juz wpadł przynajmniej admin tym razem sie spisał, choć podobno to nie on grał na tym koncie :) . Zostało jeszcze 2 cwaniaczków co lubią sobie czasem odpalić Wuchacza, a uchylę tajemnicy ze też stali bywalcy bydzi.


marv tych 2 stalych bywalcow bydzi na wuchaczu to BABCIA i Wyngier ?:) hahaha


chyba wąchaczu :hahaha: :hahaha:

a poważnie ... cały <cenzura> weekend siedziałem na <cenzura> spekcie i nagrywałem, i ciągle sytuacje się powtarzały - skillor w pewnym momencie zostaje na resie i skill spada do 0, w końcu przez cs chat prosiłem znajomych graczy aby zwrócili uwagę - ale nieważne - uznaje weekend za udany :mrgreen:


Nie dziw sie, że skill spada komuś jezeli siedzisz ciągle na spekcie :P , skoro masz admina
to pewnie i dostep do HLTV - z tego korzystaj ;)

KankerNooB - Pon 14 Sie, 2006 09:36

hehe wyngierka ty jestes jak UBEK caly czas obserwujesz i notujesz :)
jak jestes na spect to ja tez przestaje zabijac ?:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group