To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - omg prosze was...

RadukE - Pią 18 Sie, 2006 23:40
Temat postu: omg prosze was...
evil zenada 74 a 7 to dwie rozne osoby ja nie zostalem wogole na poczatku upomniany a odrazu dostalem kicka a przysmiewki to ni emoje wiec sie ogarnij ... a crowley byl proszony w momencie kiedy mnie juz ni ebylo na seriwe ... a ban ktory dostalem na 2 tyg to juz wogole smiechu warte za to ze napisalem pare slow "brzydkich" na frendsach .... jak bym mu powiedzial na zywo tez bym dostal bana na serwa ??
ritarded l. - Pią 18 Sie, 2006 23:47

jakbys powiedzial na zywo to bys gonga dostal ^_`
RadukE - Pią 18 Sie, 2006 23:52

vortex nie szpanuj dobrze wiesz o co mi chodzi a gonga Ty mozesz dostac za idiodstwo jakim siebie reprezentujesz dzien w dzien....
teczufka - Sob 19 Sie, 2006 00:04

Juz to pisalem na GG, ale zeby nie bylo watpliwosci.
Kazdy z was byl proszony klkukrotnie, 74 to osobna historia, tez kopa zarobil jak nie dwa. Dostalem wytyczne i je wykonalem, a takie teksty jak z friends RadukE to sobie dla kolegow z podworka zachowaj. Za friends dostales dostales 2 tygodnie nie za nicki. Nie bylo mnie wtedy, prosze pisac do osob obecnych podczas tej sytuacji (Kanker/Ciasteczkowy).

mOrb - Sob 19 Sie, 2006 00:07

Vortex.......najlepiej dla Ciebie by było gdybyś się pożegnał z tym servem i poszedł w p<cenzura>.... zlamiłeś ostro nie raz już. Jesteś jak dla mnie niczym......<pamiętasz jak ładnie się o mnie wypowiadales jak mnie nagrywales i dales na boarda. Myslisz ze ja tego nie widzialem. Taki z Ciebie pro skill z klanu elo elo na drzewie. Masz problemy ze sobą, wtracasz sie w sprawy ktore Ciebie nie dotycza, starasz sie usilnie skoncentrowac na sobie uwage. ŻAL!!! :cfaniak:



PS sry za Offtopic ale nie kasujcie tego :P

ritarded l. - Sob 19 Sie, 2006 00:14

morbid dla ciebie mam jedynie dwa slowa: na drzewo. w przeciwienstwie do was ja na siebie prowokacjami zwracac uwagi nie musze. moja samoocena jest wystarczajaca. idz dorosnij bo masz problemy emocjonalne.

jesli nie rozumiesz o co mi chodzi - prosze juz wyjasniam. sadzicie ze mozna ludzi bezkarnie wyzywac via net? no to spoko, za 10 lat wyrosniecie. lubicie sie chowac za firewallem? fajnie. ale powiedz czy pobluzgalbys komus w twarz? komukolwiek? sadze ze nie. wiec stfu tam i milczec internet plebs :0o:

skoro uwazasz mnie za "Taki z Ciebie pro skill z klanu elo elo na drzewie." to czekam na wyzwanie 1on1 funmap czy 5on5 - jak chcesz. skoro uwazasz sie za proskajlera a mnie za low to dawaj. chyba ze jestes internetowym kozakiem a swoje slowa wypluwasz jak dziecko w piaskownicy?


szczegoly u mnie na gg.

teczufka - Sob 19 Sie, 2006 00:21

M00rbiD, VorteX^^ idzcie na GG, w skargach moga pisac: zainteresowany, admini, badz swiadkowie. Asesorom i podobnym dziekujemy. Prywatne zaczepki PW/GG.
Zippo - Sob 19 Sie, 2006 10:02

Panowie dajcie juz spokuj bo to nie ma sensu
nappy - Sob 19 Sie, 2006 10:16

333 ale co ma friends do serwera? Teraz, jak by cie kumpel z podwórka zwyzywał to co? Weźmiesz od niego s:id i zbanujesz na bydzi? Ogarnijcie się troszke...

Ale co tam, wczoraj wszedłem sobie na bydzie i zostalem przywitany przez 2 idiotów którzy na siebie tak uroczo bluzgali :hahaha: :hahaha: Macie TYLU adminów, a jakoś jak ja wchodze koło 23 a później 1/2/3 to dupa - serwer full a adminów żadko widać.

ciasteczkowy - Sob 19 Sie, 2006 12:10

Wyzywanie na frinds ma z tą sprawą bardzo dużo wspólnego bo dotyczyło konkretnego zdarzenia czyli kika a potem bana dla Raduka od adminów serwera.
Co innego jakby nie miało to sprawy z zajściem na serwerze wtedy by to nikogo nie obchodziło.
Ban poszedł na 30 min za zachowanie na serwerze jeśli chcecie dyskutować proszę najpierw zapoznać się z tym co jest napisane jak wchodzicie na serwer.
Nie ma dyskusji na serwerze.
Następnie Raduk nie wytrzymał i napisał co napisał na frinds do Kankera a chodziło wyłącznie o konkretną sprawę i za to poszedł wniosek na odpoczynek na 2 tygodnie.
Ban nie zostanie zdjęty , chyba że na prośbę Kankera jak się z Tobą dogada jeśli nie zapraszam za 2 tygodnie.
Fajnie Nappy że powiadomiłeś nas o tym że jak grasz wieczorem to nie ma admina na serwerze napewno się tym zajmiemy może weźmiemy nowych adminów zobaczymy.Szkoda że Ty już nie chcesz , ale poradzimy sobie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group