To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - drukarka atramentowa

siatkarz - Sob 09 Wrz, 2006 18:50
Temat postu: drukarka atramentowa
jaka drukarke atramentowa polecacie... wiadomo chodzi tu o urzytkowanie, jakosc druku, cena tuszy i wogole wszystko :)

cena max - 300-350zl

dzieki z gory :)

ritarded l. - Sob 09 Wrz, 2006 19:09

canon s100 plus samodzielne napelnianie atramentu. kosztuje grosze a jest dobra. tylko nie wiem czy ja dostac jeszcze mozna
WEGier - Sob 09 Wrz, 2006 22:47

HP 5150/5550 nie do zaje ... chania - użytkuje ją w robocie, tusze średnio drogie, zamienniki tanie. W ogóle opłaca się tylko HP bo jakość I klasa i pełno zamienników
sidney - Nie 10 Wrz, 2006 09:31

ja mam canona pixma ip3000. mieści sie w twojej cenie (350 zł), ale jakosc...jak drukuje na fotopapierze to wychodza zdjecia jak od fotografa. niema czegos takiego, ze widac kolory składowe, jakies kropki, po prostu czyste zdjecie. ma mozliwosc drukowania na płytach CD, dwustronny druk, mozna zadrukowywac cały papier (niema marginesów) i inne bajery. Komplet tuszy kosztuje 12 zł, i niejest to komplet do napełnienia ze strzykawka tylko 4 zbiorniczki, ktorze wkłada sie do drukarki. naprawde drukarka godna polecenia. bardzo tania w eksploatacji, a jednoczesnie oferuje najwyzsza jakosc



takie zdjecia naprawde wychodza z tej drukarki!

bbl` - Nie 10 Wrz, 2006 09:35

sidney napisał/a:
ja mam canona pixma ip3000. mieści sie w twojej cenie (350 zł), ale jakosc...jak drukuje na fotopapierze to wychodza zdjecia jak od fotografa. niema czegos takiego, ze widac kolory składowe, jakies kropki, po prostu czyste zdjecie. ma mozliwosc drukowania na płytach CD, dwustronny druk, mozna zadrukowywac cały papier (niema marginesów) i inne bajery. Komplet tuszy kosztuje 12 zł, i niejest to komplet do napełnienia ze strzykawka tylko 4 zbiorniczki, ktorze wkłada sie do drukarki. naprawde drukarka godna polecenia. bardzo tania w eksploatacji, a jednoczesnie oferuje najwyzsza jakosc

Obrazek
Obrazek
takie zdjecia naprawde wychodza z tej drukarki!
Obrazek

Polecam, ja mam ip5000, ale ip3000 tez dobra :mrgreen:

Azrael - Pon 11 Wrz, 2006 06:53

zawsze wyjdą lepiej niż u fotografa, Ja mam jakąś HP, którą dostałem na urodziny zdjęcia drukuje ostre jak żyleta ale niedługo bede musiał sobie kupić nową drukarkę bo mi sie atrament kończy :0o:
siatkarz - Pon 11 Wrz, 2006 09:33

Azrael napisał/a:
zawsze wyjdą lepiej niż u fotografa, Ja mam jakąś HP, którą dostałem na urodziny zdjęcia drukuje ostre jak żyleta ale niedługo bede musiał sobie kupić nową drukarkę bo mi sie atrament kończy :0o:


czemu to jest powod do wyminy drukarki? przecie mozna kupic tusz w sklepie?:>

Azrael - Pon 11 Wrz, 2006 10:01

koszt mojej drukarki jest zbliżony do ceny atramentu, oczywiście mógłbym sie rozglądać za alternatywnymi podróbkami ale słyszałem, że są jaja bo lubią zasychać gdy sie długo nie drukuje :/ no i kaplica. Zmienić chcę na jakiegoś Canona z odseparowanymi kolorami, są najtańsze w eksploatacji :]
potek - Pon 18 Wrz, 2006 19:50

a jaka drukarka do 300 - 420 gdzies tak by ładnie drukowała foty i tanie tusze miała tak myśle o Canon PIXMA iP4200 0i dobrzy by współpracowała z canonem s2 :) (ale nie koniecznie)
SiD - Pon 18 Wrz, 2006 21:05

http://sklep.benchmark.pl/pelny_23115.html

nie dawno kupiłem i jak na razie nie narzekam tusz kosztuje na alegto 6 zł w sklepie 15, ładnie skanuje , wydruki i kesrwo równiez okej ;] polecam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group