To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - prośba o przywrócenie de_cbble

teczufka - Pią 06 Paź, 2006 16:10

Zastanawiam sie tylko po co nam dwie niemazle identyczne mapy w MC? No ale zobaczymy...
psychic - Pią 06 Paź, 2006 23:06

mysle ze de_cbble jest lepsze (jak dla mnie) od de_forge narazie ;] ale mozna 2 mapy w poscic do mc;] nic chyba strasznego sie nie stanie :P zobaczyny jak to bedzie ;]
Yelonek - Sob 07 Paź, 2006 07:46

imo albo forge, albo cbble... Dwa razy grać to samo? :/

Ale i tak wolę forge więc cbble na drzewo ;]

mOrb - Sob 07 Paź, 2006 08:01

Nie po to powstalo de_forge zeby teraz mordowac sie na de_cbble. Nie wiem czy pamiętacie co napisałem w prosbie o dodanie forga do MC. Przypomnę, otóz wymieniona przeze mnie mapa jest poprawiona wersja de_cbble po wieloma względami. Jedni z najbardziej ogarniętych ogarniczy mówią, że jest to świetna mapka, więc coś w tym musi być.

Nie możecie kierować się tylko tym, że macie na niej mało fragów :chytrus: to już nie moja wina. Trzeba czasu i pomyslunku a znajdziecie na forgu jego fajne miejsca i ogarniecie wreszcie, troche cierpliwosci my mates :banan:

IMO Cbble powinno pozostać do wyboru w nocnym MC, a w dzien won! :D

Azrael - Sob 07 Paź, 2006 19:27

M00rbiD napisał/a:
Nie po to powstalo de_forge zeby teraz mordowac sie na de_cbble. Nie wiem czy pamiętacie co napisałem w prosbie o dodanie forga do MC. Przypomnę, otóz wymieniona przeze mnie mapa jest poprawiona wersja de_cbble po wieloma względami. Jedni z najbardziej ogarniętych ogarniczy mówią, że jest to świetna mapka, więc coś w tym musi być.

Nie możecie kierować się tylko tym, że macie na niej mało fragów :chytrus: to już nie moja wina. Trzeba czasu i pomyslunku a znajdziecie na forgu jego fajne miejsca i ogarniecie wreszcie, troche cierpliwosci my mates :banan:

IMO Cbble powinno pozostać do wyboru w nocnym MC, a w dzien won! :D


jaja se robisz?
człowieku nie obchodzi mnie to co ktoś tam sądzi o tej mapie i nie musisz nam o tym przypominać, liczy sie zdanie ludzi którzy grają na niej na bydzi, została przyjęta i jest już jakiś czas więc rekomendacje kogoś tam nie są już potrzebne.. Akurat kojarzę twoją prośbę o dodanie forge, która znowu dla mnie to porażka i nie chodzi tu o słabe fragi z powodu braku pomyślunku i ogarnięcia .

Forge w MC, a prośba o usuniecie odrzucona, faktem jest, że podobna do cbble choć moim zdaniem lekko przesłodzona nie wiem co proponować, chce tylko aby cbble wruciła ;(

Moras - Wto 10 Paź, 2006 09:03

negative :x
mOrb - Wto 10 Paź, 2006 13:32

Azrael napisał/a:
M00rbiD napisał/a:
Nie po to powstalo de_forge zeby teraz mordowac sie na de_cbble. Nie wiem czy pamiętacie co napisałem w prosbie o dodanie forga do MC. Przypomnę, otóz wymieniona przeze mnie mapa jest poprawiona wersja de_cbble po wieloma względami. Jedni z najbardziej ogarniętych ogarniczy mówią, że jest to świetna mapka, więc coś w tym musi być.

Nie możecie kierować się tylko tym, że macie na niej mało fragów :chytrus: to już nie moja wina. Trzeba czasu i pomyslunku a znajdziecie na forgu jego fajne miejsca i ogarniecie wreszcie, troche cierpliwosci my mates :banan:

IMO Cbble powinno pozostać do wyboru w nocnym MC, a w dzien won! :D


jaja se robisz?
człowieku nie obchodzi mnie to co ktoś tam sądzi o tej mapie i nie musisz nam o tym przypominać, liczy sie zdanie ludzi którzy grają na niej na bydzi, została przyjęta i jest już jakiś czas więc rekomendacje kogoś tam nie są już potrzebne.. Akurat kojarzę twoją prośbę o dodanie forge, która znowu dla mnie to porażka i nie chodzi tu o słabe fragi z powodu braku pomyślunku i ogarnięcia .

Forge w MC, a prośba o usuniecie odrzucona, faktem jest, że podobna do cbble choć moim zdaniem lekko przesłodzona nie wiem co proponować, chce tylko aby cbble wruciła ;(


rozumiem Twoj zal naprawde... ale robisz z tego taka afere jakbys nie dostal prezentu na gwiazdke takiego jak chciales. Wiesz co? Niech cbble wroci, tak niech wraca. Moze przynajmniej wtedy nie bede musial czytac takich postow jak Twoj. Fakty same mowia za siebie, a przynajmniej tak bylo kiedy byla nakieta na Forga, miazdzaca przewaga na TAK, potem druga ankieta czy Forge ma zostac...znowu przewaga na TAK...hmmmm?

co do Cbble, pozostaje przy swoim zdaniu. :mrgreen:

Azrael - Wto 10 Paź, 2006 14:42

jak cbble nie bedzie przeżyje, afere to ty zrobiłeś z mojej prośby, a co do zdania to oczywiste, że każdy ma swoje i po to zrobiłem tą ankiete. Choć nie bardzo rozumiem :
Cytat:
Wiesz co? Niech cbble wroci, tak niech wraca
oraz
Cytat:
co do Cbble, pozostaje przy swoim zdaniu.

Melepeta - Wto 10 Paź, 2006 14:50

ja wogóle niewiem kto bez mojej zgody wywalił CBBLE :crazy:
nie - Wto 10 Paź, 2006 15:39

Melepeta napisał/a:
ja wogóle niewiem kto bez mojej zgody wywalił CBBLE :crazy:


Byla oddzielna ankieta czy ci powiedziecz czy nie :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group