To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Problemy z CS 1.6/CZ - Jeden strzal i samoczynne przeladowania :/

ROSOMAK - Wto 21 Lis, 2006 18:03
Temat postu: Jeden strzal i samoczynne przeladowania :/
Witam !! !

Mieliscie kiedys cos takiego - gram sobie wszystko jest oki , gine , zaczynamy rozgrywke szczelam a tu po kazdym wystrzale ( nie ma znaczenia czy pistol czy tez maszynka) jest samoczynne przeladowanie :twisted: Musze wylanczac steama i zalanczac na nowo.Probowalem configa dawac tylko do odczytu ale to nie pomaga :/ wiecie moze w czym jest rzecz ??

domeztoz - Wto 21 Lis, 2006 18:11

moze masz jakis lewy skrypt... joke
a w momencie "przeladowywania" mozesz oddac strzal?
ja bym nan nowo cfg zrobil i zobaczyl... albo zaladoj czyjs cfg

ROSOMAK - Wto 21 Lis, 2006 18:16

nie uzywam skryptow , config mam prawie ze standart - pomijajac fakt ustawienia klawiszy i bindow na kupowanie :/obawiam sie ze bede zmuszony do reinstala tyle ze niekiedy wogole tak sie nie robi - polukam jeszcze w rejestrach moze tam cos sie pochrzanilo
domeztoz - Wto 21 Lis, 2006 18:22

no wlasnie... i jak zrobisz reinstal steam'a to na nowo bedziesz cs'a i hl'a sciagal czy masz zapas ??


sry za OT :E

teczufka - Wto 21 Lis, 2006 18:26

Tak mi sie zdarza jak podczas reloada zmieniam bron albo podczas respawna bawie sie przerzucaniem broni i nacisne reload. Po strzale przeladuj i powinno byc dobrze ;)
ROSOMAK - Wto 21 Lis, 2006 19:58

domeztoz napisał/a:
no wlasnie... i jak zrobisz reinstal steam'a to na nowo bedziesz cs'a i hl'a sciagal czy masz zapas ??


sry za OT :E


mam na plycie instalke steam z Cs 1.6 300 pare Mb i Anathology na DVD wiec to nie problem
a tematy typu mapu itd. mam na partycji ktorej nigdy nie formatuje :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group