To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

CS'owa twórczość. - [film] kilka dobrych akcji i fartów by d4jmos

D4jmos - Pią 24 Lis, 2006 20:30
Temat postu: [film] kilka dobrych akcji i fartów by d4jmos
Zrobiłem ten film kilka lat temu na potrzeby szkolne (zaliczenie Adobe Premiere) :) , moim zdaniem jest tu kilka fajnych akcji :)
A więc ściągajcie i komentujcie :)
ps. Szczególnie polecam sprawdzić akcje azteca (ok.1min 10sek) najlepiej na slowmotion bo to chyba mój największy fart jakiego udało mi się nagrać :D


Klik!

Cashreen - Pią 24 Lis, 2006 20:53

Wez udostepnij to gdzies indziej :P np. http://sendspace.com/
D4jmos - Pią 24 Lis, 2006 21:11

ok poprawiłem link.
Widelec - Pią 24 Lis, 2006 22:30

takie troche przykrotkie ale spoko
muzyka tez fajna :D i ten filmik to pewnie jest sary zeeee hohohohohoho bo ta 2 piosenke to pamietam z THPS 2 !! ! ;d
moim zdaniem naprawde dobre

pisze to bo wiem ze zaraz sie pojawia inni i wytkna ci wszystkie twoje bledy :lol:

Plast!c - Pią 24 Lis, 2006 22:56

Bardzo fajny filmik :) Ile czasu ci zajelo zeby zrobic ten film? Poskladanie tych elementow+ muzyka i inne bajery?
D4jmos - Pią 24 Lis, 2006 23:16

Plast!c napisał/a:
Bardzo fajny filmik :) Ile czasu ci zajelo zeby zrobic ten film? Poskladanie tych elementow+ muzyka i inne bajery?


trudno powiedzieć. zależy ile tych bajerów, ale tak ok 7-14dni. 50% czasu to zgrywanie z demek i co najmniej 1dzień schodzi ostateczne przetrawienie filmu (przydało by się więcej ram i nowy procek) :mrgreen: :mrgreen:
demka do tego zbierałem dobre a i 4miechy :)

film nie jest tak stary jak ta nuta w nim, zrobiłem go w na początku 2005r. miał nawet zakończenie z napisami :] te wyciąłem bo były lipne - tylko pani od imfy się podobały :)

ritarded l. - Pią 24 Lis, 2006 23:48

nie skomentuje :E
i.S.b - Sob 25 Lis, 2006 00:08

http://board.counter-stri...t=43781&start=0


Sciągnij któryś z mirrorów ... ten ktoś ma skilla, potrafi robić filmy i perfekcyjnie mu to wychodzi :faja: ... niektórzy go pewnie pamiętają ... kiedyś grał na bydzi ;) (adamos ;) )

nowik - Sob 25 Lis, 2006 14:31

co jak co "Slize comes to life" wymiata ;D Adamos naprawde potrafi robic dobre filmy z cs-a a ten tutaj to powiem szczerze ze sredni ;) ale sam o tym wiesz ;) akcje tez takie nie najlepsiejsze :P ale co tam ;D poczatki zawsze sa trudne ;D pozdro ;)
Plast!c - Sob 25 Lis, 2006 17:04

Kiedy filmik slize'go dostaje oscara? KTOS WIE??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group