To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

CS'owa twórczo¶ć. - [film] kilka dobrych akcji i fartów by d4jmos

qBert - Sob 25 Lis, 2006 18:45

PO 1. to temat o filmie Dajmosa... Ja podziwiam ze mu sie chcialo... dla mnie ok. Wiadomo ze nie jest to to co filmy z 'gornej polki' ale ogolnie spoko.

PO 2. Filmik Adamosa jest moim zdaniem efekciarski troche za bardzo. Pare fajnych patentow tam jest np. ten wallhack. Fajnie to zrobil. Ale troche tego za duzo... I malo takich proskillowych akcji. No bo co to jest do ogladania jak typ wali z awupa przez cale d2... troche za bardzo sie ludzi podniecaja xD

Widelec - Sob 25 Lis, 2006 20:17

sry za ot ale wez mi napisz wykonawce i tytuł :lol: :lol: :lol:
lnk - Sob 25 Lis, 2006 20:58

qBert napisał/a:
PO 1. to temat o filmie Dajmosa... Ja podziwiam ze mu sie chcialo... dla mnie ok. Wiadomo ze nie jest to to co filmy z 'gornej polki' ale ogolnie spoko.

PO 2. Filmik Adamosa jest moim zdaniem efekciarski troche za bardzo. Pare fajnych patentow tam jest np. ten wallhack. Fajnie to zrobil. Ale troche tego za duzo... I malo takich proskillowych akcji. No bo co to jest do ogladania jak typ wali z awupa przez cale d2... troche za bardzo sie ludzi podniecaja xD




tylko nie zauwazyles tego ze wiekszosc akcji to z esl/cb gdzie ludzie raczej ogarniaja ta gre , wiec nie bedzie po 5 zabijal to nie jest bydzia 1 TP ( :

Uczulony` - Czw 01 Mar, 2007 15:36

ma ktos link do filmu ??
Seti - Pon 19 Lis, 2007 01:16

http://pl.youtube.com/watch?v=yfkhaOgVCbA ^ ^Pierwszy moj filmik xD AxeL`
:banan: :marchew: :papryczka: :banan:

qBert - Pon 19 Lis, 2007 08:07

mogłe¶ huda wyczy¶cić chociaż :P
a poza tym, no to wiadomo, jak to pierwszy film... jeszcze dużo pracy przed Tob± żeby poziom jaki¶ mieć...

siatkarz - Pon 19 Lis, 2007 08:57

modele 'high fps' ;) lol
Sinecod - Pon 19 Lis, 2007 09:07

archeolog? ... chlopak ma haj szkila z tego usp :)
ritarded l. - Pon 19 Lis, 2007 12:20

dzizaz krajst dud. nagrywac podczas gry ;o next time record i z dema zbieraj. nic skillowego tam nie widze i za bardzo nie wiem po co t o wrzuciles na film. nad opracowaniem filmu jeszcze popracuj.
Trel - Pon 19 Lis, 2007 14:02

muza lux, reszta 0.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group