To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pro¶by i propozycje - Pro¶ba o admina / Nocny_Lowca

Widelec - ¦ro 29 Lis, 2006 20:02

tez sie nad tym zastanawialem osobiscie ale wolalem nie pytac bo jeszcze cos by sie okazalo i by mnie wysmiali :wstydni¶:
Cashreen - ¦ro 29 Lis, 2006 20:45

dobre pytanie tez chciałbym wiedziec sk±d kole¶ zna hasło ??
Nocny_Lowca - ¦ro 29 Lis, 2006 21:05

no to juz odpowiadam :)
neverling~
"bez urazy ale nie po tym co robisz na b1 :D " a co robie?? bo niepamietam :P (staram sie grac tak zeby nikomu nieprzeszkadzac w dobrej zabawie jedynie przeciwnej dryuzynie zabijajac ich :P )

jezeli jest bydzia1 full no to ide na bydzie2... chaslo mam no niepamietam jak sie koles nazywa ale gralem z nim CW z moim klanem i niezmienili chasla.. chociaz z tego co czytalem not o na klanowke sie zmienia... to jest oczywiste :) (nawet pisaliscie ze trzeba zmieniac )

i chcial bym dodac ze niewiedzialem ze niemozna wchodzic na b2 jak tak to sorry ale z 3 razy udalo mi sie kogos tez tam dopatrzec :D
jesli jakies jeszcze pytania to prosze badzo :D
pozdro @ll

potek - ¦ro 29 Lis, 2006 21:39

Nocny_Lowca napisał/a:
chaslo mam
omg :/
Nocny_Lowca - ¦ro 29 Lis, 2006 23:06

kurde niemoge juz dac edita :) haslo*
a jak nie o to ta buzka ;/ no to o co skad mialem wiedziec ze niemozna grac na b2 no niewiedzialem a po zatem dzis tez ktos gral niewiem moze oni mieli @ :)

P-C P-K - Czw 30 Lis, 2006 18:04

No poza oryginaln± ortografi± to jest spoko. A jak luzy s± to czemu nie. Pokaż się jeszcze z dobrej strony na b1.

1000 post w tym dziale yo :D

mOrb - Czw 30 Lis, 2006 22:06

nie wiem nie znam nie mam zdania :/
ciasteczkowy - Nie 07 Sty, 2007 16:29

czy prosba jest dalej aktualna bo się nam zawieruszyła ??
Cashreen - Nie 07 Sty, 2007 16:33

zero zainteresowania !! :wow:
MIKAS - Nie 07 Sty, 2007 17:38

Kolega chyba sie zapadl pod ziemie :mrgreen: Od czasu zalozenia prosby go nie widzialem na 4um :E Na servie tez go nie widac...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group