To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pro¶by i propozycje - Prosba do szanownych adminów...

n4m3 - Czw 11 Sty, 2007 20:10
Temat postu: Prosba do szanownych adminów...
Prosba do szanownych adminów o przedłużenie czasu rundy... unda trwa 2 min. , A gdy na serwer jest pełny i zanim dobiegnie się na " BS " to admini pisz± żeby leciec do B±by bo jest mało czasu i czasmi zostaje sporo osób gdy jest już koniec czasu ..
BABCIA - Czw 11 Sty, 2007 20:11

była ankieta gracze sami wybrali taki czas jaki im odpowiada
lnk - Czw 11 Sty, 2007 20:20

b±by H@H@@HH@H@H ; D

czas jest wystarczajacy ...

siatkarz - Czw 11 Sty, 2007 20:21

prosze cie name o spokoj na serwie... tez mam zalozyc osobny temat ?:> wystarczylo pogrzebac i zoabczylbys ze to gracze zdecydowali o czasie

eot

ritarded l. - Czw 11 Sty, 2007 20:33

b±ba to ten topik
potek - Czw 11 Sty, 2007 20:49

b±by o lol, a do tematu na mapach de_ czas jest ok gorzej z mapami cs_ wtedy mało czasu jest :(
i.S.b - Czw 11 Sty, 2007 20:58

a jakby było więcej czasu to by Ci się udało dobiec do bˇby ? to nie wina czasu, że jest krótki, tylko terro, bo za szybko podkładaj± bˇbe. Musisz grać w terro, i najlepiej sam podkładaj bˇby.

Czas jest dobry, przynajmniej nie ma kampienia :papa2:


P.S: niech kto¶ mi powie, CO TO JEST BˇBA !! !! !! bo szukałem w słowniku i nie ma takiego wyrazu :/

qBert - Czw 11 Sty, 2007 22:42

dobrze potec mowi... czasu na de_ wystarcza... na cs_ gorzej bo jak CT nie wybije wszystkich Terro to nie ma za bardzo jak zakładnikow wyprowadzic...
Moras - Czw 11 Sty, 2007 23:55

prawda jest tez taka, ze jak sie chce to na wszystko starczy czasu.. ale jak sie najpierw kampi polowe rundy a potem pomysli o hostach to juz jest problem z czasem :0o:

/b±b± rOx :wow:

/topic chyba mozna zamknac :chytrus:

Rider - Pi± 12 Sty, 2007 07:32

na mapach de zdecydowanie wystarczaj±cy czas, nad mapami cs bym sie zastanowił :crazy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group