To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - lag

Trel - Czw 18 Sty, 2007 16:21
Temat postu: lag
Nie wiem co jest: Brat wlacza dzis koma i wszystko ok. ODchodzi i po godzinie ja zasiadam i takiec cus :



On mowi ze wtedy tego nie bylo tylko jak ja usiadlem :x a nikt sie kompa nie dotykal!

Nie da sie grac, bo laguje niemilosiernie. Zadnych programow w tle niepotrzebnych nie mam.

edit: no nie moge :| kilka minut pozniej :



steam sie aktualizoawal w tle ;x

pzdr

domeztoz - Czw 18 Sty, 2007 16:26

imo... neostrada lami... sam ostatnio mam loss 10 ale grac sie jeszcze da :chytrus:
qBert - Czw 18 Sty, 2007 16:31

domeztoz napisał/a:
imo... neostrada lami... sam ostatnio mam loss 10 ale grac sie jeszcze da :chytrus:

a obejrzałeś screeny ?? :crazy: Pokazał i napisał że to co się działo to dla tego że mu się aktualizacja robiła... Nie ma o czym mówić...
close bo bedze zaraz OT niepotrzebne...

domeztoz - Czw 18 Sty, 2007 19:41

qBert napisał/a:
domeztoz napisał/a:
imo... neostrada lami... sam ostatnio mam loss 10 ale grac sie jeszcze da :chytrus:

a obejrzałeś screeny ?? :crazy: Pokazał i napisał że to co się działo to dla tego że mu się aktualizacja robiła... Nie ma o czym mówić...
close bo bedze zaraz OT niepotrzebne...


OMG ;< napisalem to zanim trel edytowal posta i dokleil wyjasnienie (aktualizacja)


ZAMYKAC !!

Trel - Czw 18 Sty, 2007 19:55

domeztoz napisał/a:
qBert napisał/a:
domeztoz napisał/a:
imo... neostrada lami... sam ostatnio mam loss 10 ale grac sie jeszcze da :chytrus:

a obejrzałeś screeny ?? :crazy: Pokazał i napisał że to co się działo to dla tego że mu się aktualizacja robiła... Nie ma o czym mówić...
close bo bedze zaraz OT niepotrzebne...


OMG ;< napisalem to zanim trel edytowal posta i dokleil wyjasnienie (aktualizacja)


ZAMYKAC !!


tja jak dalem edita to post domeza juz byl :) takie sprostowanie

nappy - Pią 19 Sty, 2007 13:04

Trel, 5 minut bez kontera nie wyrobisz...
BABCIA - Pią 19 Sty, 2007 13:33

a poza tym trel tu prosisz o pomoc a robiłeś z siebie super znawce co za lol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group