To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - _rOsO_ podziekowanie za wspolprace

nowik - Pią 19 Sty, 2007 15:09
Temat postu: _rOsO_ podziekowanie za wspolprace
Dzisiaj musimy się pożegnać z adminiem serwera bydzia {1}: _rOsO_ . Powód jest prosty. Ostatnim czasy praktycznie go nie było na serwerze, a jego aktywnosc na forum ograniczala sie do czytania postow. Nie jest to spowodowane jakąkolwiek karą i wyrażamy nadzieję, iż kiedyś gracz ten znajdzie więcej czasu aby odwiedzać nasz serwer. Jeszcze raz mu bardzo dziękujęmy, gdyż spędził w gronie adminów baardzo długi okres czasu.
potek - Pią 19 Sty, 2007 15:24

:papa2: :papa2: :papa2: :papa2:
neverling~ - Pią 19 Sty, 2007 15:51

Trzymaj sie ! Bozka :papa2: :papa2:

Od dawna byl nieaktywny :(

koJOt - Pią 19 Sty, 2007 15:51

Papas rOsO-łku :*
WEGier - Pią 19 Sty, 2007 15:58

szkoda :( to jest jeden z tych adminów i osób z bydzi, którzy będą mi się zawsze z nią kojarzyły. Bardzo dużo mi pomógł na samym początku za co jestem mu wdzięczny. Mam nadzieje że jeszcze pogramy razem na bydzi albo pośmieje się z twoich postów :E
powodzenia i dopóki mam tu admina - będziesz chciał wbić > daj znać

PS roso ma małego rosołka :lol:

qBert - Pią 19 Sty, 2007 16:17

A ja troche przeciwnie niż WEGier... Gdy ja zaczynałem na bydzi miałem z Tobą klotnie, po ktorej to zreszta (nie mowie ze to bezposrenia przyczyna) przestales udzielac sie na 4um, pozniej grac... Tak wiec nie dales sie poznac... Szkoda bo wiem ze byles lubiany przez innych... A to ze podziekowali Ci za wspolprace uwazam za dobre posuniecie gdyz byles nieobecny od dluzszego czasu. Tak czy inaczej, pozdro.
potek - Pią 19 Sty, 2007 16:21

no ja Ciebie też rOsO lubiłem jak graliśmy za dawnych czasów, ale już dłuuuuuugo z Tobą nie grałem :( :( :(
domeztoz - Pią 19 Sty, 2007 17:07

nie znam ale pozdrawiam :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2:
bbl` - Pią 19 Sty, 2007 17:09

:papa2: pozdro roso.
Uczulony` - Pią 19 Sty, 2007 17:12

domeztoz napisał/a:
nie znam ale pozdrawiam :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2:


i hope u will see soon :papa2: :papa2:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group