To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - neostarda - reset

BABCIA - Czw 25 Sty, 2007 09:14

domeztoz napisał/a:
no i wlasnie dla tego tak narzekalem na neo... bo na samym poczatku non stop mnie rozlaczalo... po prostu myslalem ze ten modem o sciane ...... ale kombinowalem tak samo jak Qbertus pisal... malo to efektywne bylo, no to zadzwonilem pod 0 800 102 102 i powiedzialem ze chcialbym rozwiazac umowe... oni zaczeli sie cos tam tlumaczyc ze za pare dni kogos wysla itp. i tak nikt nie przyszedl ale po pewnym czasie jak zmienilem haslo to zaczelo normalnie dzialac

no dobra zmieniłem i zobaczymy

WEGier - Czw 25 Sty, 2007 09:24

ponawiam swoją propozycje - weź modem i przyjedzcie do mnie z nim razem z dzejmsikiem. Po drodze kupcie coś żeby miało troszkę %, albo nie bo mam świerzą dostawe ż Łącka (wiśniówka 55%, gruszkówka 60% i śliwa 70%) - wszystko oczywiście jest potrzebne przy naprawie, może coś nam się uda naprawić - a jak nie to przynajmniej sie opijemy :E

PS zawsze po %%% są mądre pomysły :crazy:

potek - Czw 25 Sty, 2007 09:57

Mam takiego kumpla co po % uzywa takiego slownictwa jak profesor. Raz wypił 4piwka i zaczął pisać wypracowanie na polski, na drugi dzien nie rozumiał co napisał <hahaha>
ritarded l. - Czw 25 Sty, 2007 18:24

na poczatku neo tez mialem takie problemy. ***cenzura*** ich codziennie przez 2 tygodnie, i mam lux, rozlaczenei co 24 i nic wiecej.
BABCIA - Śro 07 Lut, 2007 00:58

okazało się że była to wada sprzętu wymienili mi na inny model sagema i wszysko jest ok
closet proszę :papryczka:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group