To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - ograniczenie przepustowosci lacza

ritarded l. - Śro 07 Lut, 2007 04:00
Temat postu: ograniczenie przepustowosci lacza
chcialbym ograniczyc wysylanie i przyjmowanie plikow na jednym ze swoich komputerow. sa podlaczone w nastepuajcy sposob:

http://img186.imageshack....tytu322ual0.jpg (rysunek stworzony w minute :P )

chcialbym ograniczyc na kompie nr.1 wysylanie i przyjmowanie, jesli lacze jest uzywane na kompie 2. jesli komp 2 nie ssa nic to 1 powinien miec all wolne. czy znacie jakies programy ktore do tego sluza i pomozecie je skonfigurowac?

tiop - Śro 07 Lut, 2007 09:51

kup starego kompa i zaloz serwer na linuksie.
ritarded l. - Śro 07 Lut, 2007 11:30

wow ale przydatny post -.- mam pentium 100 32 ram styknie ?
tiop - Śro 07 Lut, 2007 11:42

styknie,

inaczej nie zrobisz... Chyba ze router z dynamicznym podzialem lacza, ale cena to bajka

nowik - Śro 07 Lut, 2007 15:07

Tiop zle mowisz :P takie routery nie sa wcale takie drogie ;) A takie ktore przycinaja caly ruch sieciowy jeszcze tansze i jezeli nie potrzeba wymieniac plikow miedzy kompami to sa przydatne ;) Mozesz takze sprobowac zainstalowac jakis program do przycinania lacza na stacjonarnym ;) Kiedys byl temat jakis tutaj o tym ;P
tiop - Śro 07 Lut, 2007 17:15

ale on chce aby dynamicznie przydzielal, a to o czym Ty mowisz to podzial lacza na sztywno niezaleznie czy drugi komp sciaga czy nie
Azrael - Sob 10 Lut, 2007 18:17

rozumiem że ten z nieograniczonym dostępem to twój ;)
mam podobny problem, siostrzeniec zapuszcza torenta a mnie szlak trafia

takie rzeczy to na ruterze sie robi ( ale ta opcja kosztuje ) , chyba że zaintalujesz mu programik co spowalnia połączenie sieciowe do np. 54 kb ( był temat )

...no chyba że postawisz serwer na linuchu

Dzejms - Nie 18 Mar, 2007 23:00

Sprawdź CCProxy. Wydaje mi się, że powinien tobie pomóc. :faja:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group