To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba o dodanie mapy as_oilrig

Aqq - Nie 18 Mar, 2007 14:06
Temat postu: Prośba o dodanie mapy as_oilrig
tak jak w temacie, zawsze to jakaś odmiana od standardów.
p.s
jeżeli taki temat był to przepraszam za powtórke, jednak takowego nie znalazłem ;) :banan:

qBert - Nie 18 Mar, 2007 14:07

absolutnie NIE!
Aqq - Nie 18 Mar, 2007 14:10

1 raz spotkałem się z tak szybką odpowiedzią na jakim kolwiek forum " niszczycie standardy :mrgreen: " i tak przy okazji uzasadniajcie swoje wypowiedzi w tym poście z góry dziekuje Pozdrawiam :)
qBert - Nie 18 Mar, 2007 14:13

mapy as_ to padaka... to moja odpowiedź. Nikt nie będzie chciał tego grać. Zresztą przy pluginie z nominations to można wrzucić ale i tak wiem że nikt tego nie wybierze...
molti - Nie 18 Mar, 2007 14:15

NIE... mapy as_ nie naleza do moich ulubionych :D
Aqq - Nie 18 Mar, 2007 14:16

wrzuć któregoś dnia, z ciekawości zobaczymy co ludzie wybiorą, pozatym nie można odpowiadać za wszystkich każdy ma inny gust oczywiście twoje zdanie jak najbardziej szanuje :)
domeztoz - Nie 18 Mar, 2007 14:22

mapa ogólnie do kitu i jezeli chodzi o as_... to nie ma co dalej pisac...

jak mapa bedzie w mc to jak przyjdzie chwila na glosowanie to oczywiscie "taborety" wybieraja mape typu >office< >italy< >estate< itp... a nastepnie wychodza i na servie gra sie 3on3 ewentualnie prawie jak mix 5on5...

Aqq - Nie 18 Mar, 2007 14:33

no nie przesadzaj mapy typu Office czy też Italy są jedymi z najciekawszych map tego moda, chociażby ze względu na ścisłość terenu tutaj pisze o Office bardziej, jeżeli umiesz grać jako tako to każda mapa jest fajna, a te które nie są grane często mają w sobie jeszcze ciekawszy układ rozgrywki takie moje zdanie, bo granie ciągle na tych samych mapach typu dust2 sprowadza się do monotonii niż jeżeli do czegoś nowego a taka właśnie jest as_orling :)
domeztoz - Nie 18 Mar, 2007 15:24

ja jestem zwolennikiem dodawania nowych map... ale to powinny byc mapy naprawde na poziomie... i jak sie robi ankiete o dodanie nowej mapy to powinny byc skriny z mapy i jej krotki opis i ew. link do downloadu jezeli mapa niestandardowa...

proponuje odkopac stare ankiety i zastanowic sie czy nie przydala by sie nowa mapka do mc :mrgreen:

Aqq - Nie 18 Mar, 2007 15:25

podzielam twoje zdanie co do ogółu MC :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group